• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wycena komputera stacjonarnego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,029 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez MTB Użytkownik (690 p.)
Cześć, mam do sprzedania komputer stacjonarny, ale nie wiem na ile go wycenić, więc liczę na Waszą małą pomoc.

Oto jego dane:

GeForce 9800 GTX + EVGA 512MB 2xDVI (PCI-E)

Zasilacz Be-quiet Straight Power E5-550W OEM

Obudowa CoolerMaster Centurion 590 Black bulk

Intel Core2 Duo  E8400  3,00GHz

Asus P5N-D nVidia nForce 750i SLI

Kingston DDR2 2x  2GB 800 MHz CL5

Seagate 500Gb Barracuda 7200,11 (32.MB, serail ATA II)

Lg SuperMulti DVD+/-RW GH22LS30

System: windows 7

Do tego dorzucam srebrną klawiaturę Natec , model Starfish.

Jak myślicie ile mogę dostać za taki zestaw? (nie spodziewam się cudów). 9 lat temu ten komputer kosztował 4000zł, ale to sporo czasu...:)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 maja 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Spróbuj wystawić na próbę na jakiś stronach typu olx itp. regionalnie. Kiedyś, jeszcze na studiach sam chciałem się pozbyć starego kompa i nawet byłem gotów dołożyć piwko byleby ktoś to wziął, a odezwał się jakiś koleś, który nie dość, że wziął wszystko (razem z monitorem ważącym tyle co mały samochód:) to jeszcze dwie stówki zostawił, a komp tak uczciwie był wart max 3-4 stówki. Spróbować warto, tym bardziej, że tam są chyba darmowe ogłoszenia, a na Allegro to jednak zawsze jakieś koszta już są...
0 głosów
odpowiedź 21 maja 2018 przez niezalogowany
Jak ktoś Ci to na swój koszt zabierze to dobrze...

A tak serio to za wiele nie weźmiesz, wszystko tu jest tak przestarzałe, że jak za 2-3 stówy komuś sprzedasz to powinieneś się BARDZO cieszyć.
komentarz 21 maja 2018 przez MTB Użytkownik (690 p.)
Wiesz, ja właśnie spodziewam się takiego przedziału (parę stów) , tylko chodzi mi o to w jakich granicach mogę negocjować (?)
komentarz 21 maja 2018 przez niezalogowany
Tak szczerze to przede wszystkim ciężko będzie ci znaleźć jakiegokolwiek nabywce.

Możesz spróbować na jakimś. Allegro na licytacje od stówy i ile się da.
komentarz 21 maja 2018 przez MTB Użytkownik (690 p.)
Dzięki za podpowiedź:)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 342 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 334 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Luna Cognita Dyskutant (8,130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 463 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Kamil.Gruszka Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...