• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prawidłowe działanie komputera

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
136 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez anzaix Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Chciałam się dowiedzieć co się dzieje z moim komputerem i czy to może być powód zabrudzenia bądź czegoś innego. Otóż szystko zaczęło włączać po 4747483828 razy,  nie dało się nakierowac na przycisk zamknij ani nie zrobić to co chcialam np. edytować zdjęcia to włączył mi się program do przeglądania zdjęć. Ogólnie ciężko było cokolwiek zrobić, a tym bardziej wyłączyć komputer.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 maja 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Mogłabyś bardziej szczegółowo opisać? Co się włącza te X razy? Zawiesza się? Samo się włącza? Od startu tak się robi czy po jakimś czasie? I jak długo?
komentarz 1 maja 2018 przez anzaix Nowicjusz (120 p.)
Tak, podczas włączania komputer zaczął tak charakterystycznie strzelać pykać kilka razy. Nie wiem, może z 6 - 7 razy? Następnie tuż po włączeniu się niby wygląda wszystko normalnie, jednak gdy chce się wejść w jakieś interakcje to tu właśnie zaczyna się problem. Nie da się wywołać opcji prawym przyciskiem myszy, gdy chcę wejść na przeglądarkę to nie włącza się raz, a kilkanaście razy, przez co wszystko zaczyna się wieszać. Próbuję tak samo nakierować na dany program i otworzyć opcje za pomocą prawego przycisku, to włącza mi z tych opcji coś, czego nie chcę. Domyślam się, że to może być spowodowane zabrudzeniem części, jednak nie wiem jak go czyścić, gdyż nawet sprężone powietrze nie pomaga. Ale czy to  zakurzenie części akurat jest problemem, nie wiem. Chcę to naprawić nie zanosząc do serwisu.
komentarz 1 maja 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Te pikanie może mówić co mu dolega. Włącz komputer i spróbuj zanotować jak to pika, długie pikanie/krótkie piknięcie/ile razy/jaka sekwencja np 3 długie piknięcia i 2 krótkie
komentarz 1 maja 2018 przez anzaix Nowicjusz (120 p.)
Są to trzy serie po jednosekundowych piknieciach. Tych sekundowych piknięć w jednej serii jest dużo, ciężko mi jest je policzyć. To po prostu trzy serie takiego strzelania, nie wiem jak to dokładniej opisać.
komentarz 1 maja 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Jakiej firmy jest to płyta główna?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 24 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez alw Użytkownik (650 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2017 w Offtop przez kubaa Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...