• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zacina mi się komputer

Object Storage Arubacloud
+1 głos
389 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Offtop przez ruppa Nowicjusz (150 p.)
Witam, mam problem odkąd kupiłęm wiedźmina 3 ( w dniu premiery ) zauważyłem, że reklamy mi się wyświetlają w przeglądarce, naprawiłem to... zauważyłem, że mam wgrane mysearch123 naprawiłem to, od tego momentu zaczął zawieszać mi się komputer, przy graniu w gry ( cs:go <- uwielbiam tą grę, gram od 6lat byłem na paru turniejach, mogę się pochwalić tym, że z moimi kumplami 3x zajeliśmy 1 miejsce ) komputer dziwnie mi się przyciną, defragmentowałem dyski, czyściłem różnymi programami ( na tym forum znalazłem program do czyszczenia, nie pamietam nazwy ale nie trzeba go instalować ) skanowałem kompa itd. i nadal nic. możecie mi jakoś pomóc ? mój komputer :

i5-4570 3.20GHZ , 8gb ram, gtx 660

9 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez Pi0trek Początkujący (310 p.)

cs:go <- bardzo dobra gra
i5-4570 3.20GHZ , 8gb ram, gtx 660 <- dobra specyfikacja
ale polecam do tego tematu odwiedzić <- 
http://lenovotechzone.pl
 

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Czy twój antywirus dobrze działa? Czy blokuje wirusy typu malware? Możesz też spróbować ściągnąć jakieś programy anti-malware. Usuń wszystkie dodatki z przegladarki, sprawdź w dodaj/usuń programy podobne syfy i je odinstaluj chociaż z doświadczenia wiem, że trudno się tego pozbyć.
+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)
Możliwe, że wszedł ci do systemu jakiś kopacz bitcoin'ów, lub coś podobnego. Możesz spróboować ręcznie wykryć, co to jest używając np. "process monitor'a" lub "process explorer'a", ale równie możliwe, że to np. brak jakiegoś pliczku w system32. W takich sytuacjach czasem nawet z dostępem do maszyny ciężko jest powiedzieć, co się stało.
komentarz 25 czerwca 2015 przez niezalogowany
co do kopacza i cs go kiedyś do cs go był anticheat który po zainstalowaniu kopał bitcoin'y
+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Może zasilacz już ledwo zipie i nie podaje odpowiedniej mocy? Sterowniki walnięte? RAM? HDD? Wiele opcji do sprawdzenia ;)
+1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez niezalogowany
Jezeli dlugo nie moge znalezc przyczyny to umnie w takich sprawach calkowity format dyskow, reinstall i sprawdzam czy dziala, wiem ze czasem to bardzo klopotliwe ale wiekszosc waznych rzeczy dla siebie trzymam w repozytoriach i cloudach. To klopotliwe wyjscie ale czasem jedyne i najbardziej skuteczne, jezeli to nie pomoga to wtedy zaczynam sie grzebac przy hardwarze.
+1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
co powiesz na format :3
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
Jak długo masz system(ile od instalacji mineło)?

windows lubi się psuć po czasie.

Sprawdz pamieć wirtualna przy 8GB jest niepotrzebna i może spowalniać.
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Najlepiej przeinstalować system i ocenic czy jest tak samo.
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez toaspzoo Dyskutant (8,300 p.)
Odpal sobie Combo Fix

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 968 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2017 w Offtop przez Ferrow Początkujący (360 p.)
+4 głosów
5 odpowiedzi 4,120 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2015 w Offtop przez procent Obywatel (1,140 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...