• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

NodeJs, EJS... problem z bootstrapem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
305 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w HTML i CSS przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
edycja 30 marca 2018 przez Dzony66

Hej, nie wiem czy jestem jakiś tępy ale po prostu nie umiem tego zrobić. Chyba zapomniałem podstaw :D 
Otóż chce zeby te trzy bootstrapowe divy znalazly sie jeden pod drugim w tym miejscu (zielone strzałki).
Przeszkadza mi w tym strasznie funkcja forEach bo jak już jest niby dobrze to podwoja mi te divy i mam ich razem 6 :/ Kod poniżej

 

<div class="container">
<div class="row text-center">

<% art.forEach(function(art){%>

<div class="col-md-8">
    <div>
<p><%= art.name1 %></p>
<p><%= art.image1 %></p>
<p><%= art.opis1 %></p>
</div>

</div>

<% }); %>

</div>



<div class="row text-center">

<% albumy.forEach(function(plyta){%>

<div class="col-md-4 col-sm-6">

<!--<div id="article" class="col-md-8 col-sm-6"> W BUDOWIE *****</div>-->
           <div style="background-image: url(<%= plyta.image %>); background-size: 320px 320px; background-repeat: no-repeat;" id="rownyH" class='thumbnail circle'> 
              
               <div class="caption center-block">
    <h4> <%= plyta.name %> </h4>
  
    
    <a href="/index/<%= plyta._id %>" class="btn btn-info" >Wiecej inforamcji</a>
</div>
</div> <!-- col -->
</div>

<% }); %>

</div> <!-- row--><!--container-->
</div>

 

komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Pozbadz sie tego k*rwa1 z klas bo Ci admin zablokuje pytanie ;)
komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
ooooopppss zapomniałem o tym :DD Usunąłem :D
komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Spoko zdarza sie ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
wybrane 30 marca 2018 przez Dzony66
 
Najlepsza

Masz zle ustawione wiersze i kolumny. Zrob tak

<div class="row">
  <div class="col-md-8"> 1szy foreach </div>
  <div class="col-md-4"> 2gi foreach (Tutaj daj elementom wewnatrz col-md-12) </div>
</div>

 

komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)

Niestety niezbyt to pomogło. Znaczy układ się zgadza ale forEach odwałil takie coś:

 

dla każdego col-md-4 dodał po 6 art.name i w sumie jest ich 36 :/

komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Podaj nowy kod. Brzmi jakbys foreach w foreachu wywolywal
komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
Naprawiłem :D

Właśnie zauważyłem swój błąd i przypadkiem w złym miejscu umieściłem zakończenie forEach.

Zbyt dużo literek potrafi zgubić
komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Oj ejs potrafi czlowieka wyprowadzic w pole xD
komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
Umiem napisać dobre ścieżki, modele i inne pierdoły ale jak dochodzi do momentu kontaktu z ejs'em to po prostu robie się głupi xD
komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Przyzwyczaisz sie. Ja pojalem ejs po nauczeniu sie razer syntax z ASP.NET
1
komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
oj z asp.net nie miałem kontaktu i brzmi dla mnie bardzo egzotycznie :P Póki co zostaje przy nodzie (ZNAM JAVASCRIPT K***RŁAAA TO NOŁDA POZNAM HALYNA). W skali od 1 do 10 jak bardzo fajny jest asp.net :D?
komentarz 30 marca 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Haha xD Znaczy one sa do czego innego. Node jest swietny o ile nie najlepszy do CRUDow i kodu asynchronicznego. Ale jezeli chodzi o zawile ify i drzewa logiczne to dostaje czkawki.

ASP.NET jest ok. O ile sie orientuje wiecej w nim ofert pracy. Ale to jest C#, czyli nie zrobisz sb jak w JS ze liczbe zamieniasz na obiekt bez problemu. Na pewno warto sprobowac.

Ja sie na tym uczylem modelu mvc i mi nie szlo wiec moze dlatego mam troche skrzywienie ;) Ale jak juz znasz idee to poswiec sb kilka wieczorow i sprobuj. Moze Ci sie spodoba.

Ja chyba bede tymi dwoma w pracy musial zaglowac xD
komentarz 30 marca 2018 przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
Ano w nodzie crudy są tak fajnie proste, że aż miło je się pisze (z method override :D). Ale fakt, jak sprawy się rozwijają to aż chce się monitor przez okno wyrzucić i pisanie ciężej logiki to jak walka pudziana z najmenem(tylko ty jesteś najmanem).

 

Może kiedyś obczaje o co chodzi z tym ASP.NET chociaż nie wiem czy mi wypada jak miałem zpiraconego windowsa 2000 :(

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 264 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2018 w SQL, bazy danych przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 160 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 404 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2020 w JavaScript przez Dawid98 Użytkownik (830 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...