• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak pozbyć się Delta-homes???

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
378 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2015 w Offtop przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Ostatnio podczs instalacji pewnego progamu nie zauważyłem checkbox'a i ściągnął mi się jakiś "syf", który nazywa się Delta-homes i nwm jak to usunąć. Z góry dzięki za pomoc.

5 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Polecam AdwCleaner zawsze mi pomaga na takie różne syfy ;)

Ewentualnie możesz jeszcze spróbować po prostu odinstalować to w panelu sterowania i usunąć z dodatków przeglądarki ale sądzę że to i tak może tego nie usunąć całkowicie.
komentarz 22 czerwca 2015 przez 0e85dc6eaf Dyskutant (8,840 p.)
Kilka dni temu miałem coś takiego i AdwCleaner pomógł
komentarz 23 czerwca 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)
Tak jak napisał kolega wyżej, spróbuj najpierw usunąć rozszerzenia z przeglądarki i usunąć ten cały syf z dodaj/usuń programy. Spróbuj też przeczyścić system jakimś programem niekoniecznie AdwCleaner ;)
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez Kkk Początkujący (480 p.)
edycja 22 czerwca 2015 przez Kkk
Też miałem z tym problem i po prostu przywróciłem system sprzed paru dni. ;)
komentarz 23 czerwca 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Miałem taki problem kilka lat temu. Pomógl mi program AdwCleaner. Nie potrzebowałem przywracania systemu.
+1 głos
odpowiedź 8 lipca 2015 przez kralowec Nowicjusz (160 p.)

Usunięcie tego oprogramowania (Delta-homes nie jest tylko sprawą manualnej zmiany strony domowej i preferowanej wyszukiwarki. Wymagana jest tutaj bardziej skomplikowana procedura by pozbyć się tego niebezpiecznego oprogramowania. Jednakże nie obawiaj się: poniżej opisujemy to w szczegółach tak, że usunięcie tego robaka nie sprawi Ci żadnych trudności. http://knksoftware.pl/adware/delta-homes

0 głosów
odpowiedź 8 lipca 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Polecam następnym razem standardowo wpisać w Google frazę "jak usunąć delta-homes?". Pierwsza strona w pozycji wyszukiwania Google ---> http://usunwirusa.pl/delta-homes-com/

Jeśli kiedyś trafisz na szczególnie złośliwy program to polecam uruchomić menadżer zadań i wybrać tam zakładkę "procesy" (lub podobnie) i odnaleść dziada ;) Często takie programy kryją się pod inną nazwą. W exploratorze Windows jest funkcja (bardzo słaba, ale działa) "wyszukaj". Wpisz np. tak jak w tym problemie delta-homes i poczekaj TROCHĘ, ąż wszystkie pliki na dysku zostaną sprawdzone względem frazy wpisanej w exploratorze. Powinien być tam nasz poszukiwany, piękny i oczywiście potrzebny program (hehehe). Sprawdź datę utworzenia się tego dziadostwa i klasycznie zaznacz (jeden lub więcej) folderów, plików itp. a następnie usuń! Może wszystko być już jak dawniej, a może być po staremu :P Jeśli nasz program lubi przeglądarki to najlepiej posłużyć się programami przedstawionymi w artykule na stronie usunwirusa.pl w linku na początku moich wypocin ;) (programy te są wymienione na samym dole) CCleaner itp. może w tym przypadku nie pomóc. Jeśli proces jest aktualnie wykonywany to udaj się do wspomnianego na początku menadżera i zlokalizuj śmierdziela z nową nazwą pod którą kryje się programik.

Z góry przepraszam za liczne błędy. Jednak nie chce mi się sprawdzać tego co napisałem jeszcze raz :P Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2016 przez Kholorny Nowicjusz (140 p.)

jak to usunąć - Pomógl mi  http://nabzsoftware.com/types-of-threats/delta-homes

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,039 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2015 w Offtop przez pjj Gaduła (4,330 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 396 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 309 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Bezimienny999 Nowicjusz (140 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...