• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zakup monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
239 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,880 p.)
Witam, planuje zakup monitora, ma mi o służyć do gier jak i pracy moj budżet na ten cel to 700-800zł

zastanawiam się nad monitorem asus vz249h myślicie ze za te pieniądze bedzie to dobry zakup?
Zależy mi na matrycy IPS. Oraz żeby miał 24". Proszę o pomoc w wyborze ;)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 marca 2018 przez M52B28 Początkujący (260 p.)
Asus jak najbardziej ok, lecz jczas reakcji 5ms jest wynikiem słabym w porórnaniu do iiyamy. Ja bym się przyjrzał na Twoim miejscu iiyama G2530HSU-B1 który to ma 24.5" 1ms oraz redukcję niebieskiego światła co jest ważne dla ochrony oczu. Nie jest to niestety ips, lecz zauważ, że grając i tak siedzisz prostopadle do monitora. Fakt, ips będzie mieć lepsze kolory tak więc "coś za coś".
0 głosów
odpowiedź 1 marca 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Nie znam tego konkretnego modelu monitora, ale potwierdzam, że firma ASUS produkuje bardzo wysokiej klasy ekrany. Pisałem o tym kilka razy na forum. Mają bardzo dobrą technologię, widać to nawet "gołym okiem" w ich laptopach.
0 głosów
odpowiedź 1 marca 2018 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)

iiyama XUB2492HSU

Dell U2414H

Te są godne polecenia jeśli chodzi o wyższe modele (lepsze matryce pod względem parametrów) z regulacją wysokości (z Pivot) i DP. Stosuję linki partnerskie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 116 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez ArCi Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 439 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...