• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Napisałem stronkę do typowania "na sucho" meczów!

+1 głos
897 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2018 w Nasze projekty przez Adam K Nowicjusz (200 p.)

Cześć,

napisałem stronkę do obstawiania meczów piłki nożnej, za darmo.  

Celem jest rywalizacja na portalu!

https://giveresult.com/

Są też tabele największych lig i rankingi użytkowników. 

Napisałem to w MVC w c#, są też wstawki angularowe do wykresów i list. Używałem też bootstrapa więc można działać nas telefonach.

Jest wersja polska i angielska (pewnie z błędami)

Co o tym myślicie?

Będę bardzo wdzięczny za każda krytykę!

Z góry dzięki!

 

 

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 23 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
wybrane 23 lutego 2018 przez Adam K
 
Najlepsza
Z małej "stronki" wyszedł Ci kawał portalu (nie da się tego zrobić w jedno popołudnie). Wygląda ładnie, profesjonalnie, działa tak samo dobrze. Oglądam na  8-calowym tablecie, mam trzy drobne uwagi.

1. W układzie pionowym rozwijane menu jest zbyt drobną czcionką.

2. W układzie poziomym to samo menu za bardzo wyrzuca w prawo, ostatnia pozycja nie mieści się w całości na ekranie.

3. W ładnej i dobrze dobranej kolorystyce, czasem za dużo jest elementów czerwonych. Czerwony jest szczególnym kolorem, trzeba ostrożnie. Może warto uruchomić żółć, pomarańcz.
komentarz 23 lutego 2018 przez Adam K Nowicjusz (200 p.)
Wielkie dzięki za opinię i te uwagi! Nie ma to jak wnikliwe oko Testera :) Faktycznie te rzeczy są do poprawy, nad kolorystyką jeszcze popracuję, bo wiem, że nie jest idealna. Być może właśnie rezygnacja z tej czerwieni, trochę doda lekkości.

Bardzo dziękuję za te sugestie!
+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,280 p.)
  • Skrypty JS ladujemy na koncu body
  • Brak semantyki

To tak na szybko, jak bede mial wiecej czasu to jeszcze cos dodam. A strona nawet fajna.

0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2018 przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)
Strona moim zdaniem wygląda całkiem profesjonalnie.

Nie jestem tylko pewien czy wrzucasz dla faktycznej oceny czy dla reklamy skoro strona działa od pół roku, ma swój fanpage i jest to Twoja pierwsza i jedyna akcja na tym forum.
komentarz 23 lutego 2018 przez Adam K Nowicjusz (200 p.)
No masz racje - dopiero co się zarejstrowałem, ale planuję tu wpadać częściej, bardzo fajnie działa to forum.

To źle, że zaczynam od pokazania swojej stronki? :)

Fajnie, że się podoba - ale czekam głównie na krytykę bo chcę ją udoskonalić:)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 177 wizyt
+3 głosów
3 odpowiedzi 734 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 172 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2022 w JavaScript przez LinosiK Obywatel (1,940 p.)

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,322 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...