• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

pętla,for,loop,counter

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2018 w C i C++ przez MAJ0R Obywatel (1,130 p.)

for(int liczba=2;liczba<100;liczba++)
    {
        int numer=1;
        if(czypierwsza(liczba))
        {
            cout<<numer<<"."<<liczba<<endl;
            numer++;
        }
    }

Wklejam fragment kodu drukującego liczby pierwsze z przedziału i chciałem dodać,numer wyświetlanej liczby pierwszej,lecz gdy skompiluję to za zmienną numer dostaje cały rząd 1.Błąd pewnie jest dziecinnie prosty,ale nie nie mogę go znaleźć.

 

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 15 lutego 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
wybrane 15 lutego 2018 przez MAJ0R
 
Najlepsza

Pomyśl, pomyśl i jeszcze raz pomyśl. Serio, to nie jest trudne wink

+1 głos
odpowiedź 15 lutego 2018 przez chucksqll Stary wyjadacz (12,930 p.)
 int numer=1;
for(int liczba=2;liczba<100;liczba++)
    {
       
        if(czypierwsza(liczba))
        {
            cout<<numer<<"."<<liczba<<endl;
            numer++;
        }
    

Pomaga?

komentarz 15 lutego 2018 przez MAJ0R Obywatel (1,130 p.)
tak,czyli zmienna po prostu musiała być przed pętlą?Wydawało mi się,że już tego próbowałem,bo inaczej bym nie zadawał pytania.Może po wprowadzeniu zmian nie kliknąłem f9,w każdym razie,dziękuję.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 660 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2021 w JavaScript przez Darth Vader Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 28 października 2018 w JavaScript przez warzywko13 Użytkownik (840 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 593 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2018 w C i C++ przez pawel33335555 Początkujący (440 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...