• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wewnętrzny czytnik kart, zbyt krótki kabel pod f_usb...

0 głosów
33 wizyt
pytanie zadane 13 lutego w Sprzęt komputerowy przez Jagoda Nowicjusz (220 p.)
Cześć, mam pytanko odnośnie czytnika kart, otóż przełożyłam do nowej obudowy czytnik kart (wewnętrzny) ze starej i kabelek usb, który należy podpiąć pod płytę główną jest za krótki, są może jakiegoś rodzaju przedłużacze, bądź inne możliwości, sposoby podłączenia?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 dni temu przez mi-20 Mądrala (5,460 p.)
z przedłużaczem może być ciężko, raczej nic takiego nie dostaniesz. Można by spróbować pokombinować z lutowaniem, spojrzałem u sobie i te kable są dość proste do lutowania tylko to już trochę zabawy. Najprościej postarać się to tak ułożyć żeby jednak nie był za krótki, no chyba że to niemożliwe
0 głosów
odpowiedź 6 dni temu przez Groshq Początkujący (310 p.)
Hmm.. Kolega wcześniej spoko mówi, ale zamiast rozcinać orginalne kable podejdź do jakiegoś serwisu i poproś o taki sam kabel tylko że ucięty z jednej strony, polutuj końcówki i powciskaj w otworki tej za  krótkiej wtyczki, może troche bardziej skomplikowane ale jest minimalna szansa że Ci nie wyjdzie, ponieważ po prostu wyrzucisz ten kabel ucięty a nie orginalny ;p
0 głosów
odpowiedź 6 dni temu przez Groshq Początkujący (310 p.)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 42 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez Bakr Gaduła (4,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 176 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2017 w Arduino przez BigRedChick Początkujący (250 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2017 w Telefony i tablety przez Wujek Początkujący (410 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,730 zapytań

86,123 odpowiedzi

171,994 komentarzy

22,186 pasjonatów

Przeglądających: 311
Pasjonatów: 28 Gości: 283

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...