• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Xiaomi Redmi Note 4 - Ram: 3GB czy 4GB?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,444 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2018 w Urządzenia mobilne przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
zamknięte 23 stycznia 2018 przez Nicolaus

Cześć!

Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić jakiś telefon. Wybór padł na Xiaomi Redmi Note 4. Zastanawia mnie jedna rzecz: Czy warto dopłacić ~100zł i mieć wersję 4GB czy wystarczy 3GB (Smartphone raczej nie będzie zbyt mocno użytkowany, ważne żeby dało się na nim pograć w jakąś gierkę bez większych spadków wydajności (pamięć wewnętrzna telefonu nie ma znaczenia), telefon ma posłużyć minimum 2,5-3 lata).

Pozdrawiam

komentarz zamknięcia: Już kupiłem - wersję 4GB
1
komentarz 11 stycznia 2018 przez Emil Kob Bywalec (2,640 p.)
Brałbym większą pamięć
1
komentarz 11 stycznia 2018 przez Albert Fijałkowski Użytkownik (590 p.)
Ja też osobiście brałbym 4 GB

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)

ważne żeby dało się na nim pograć w jakąś gierkę bez większych spadków wydajności

W sporą większość gier spokojnie da się zagrać nie mając nawet 3GB RAM'u. Co do Twojego pytania to już zależy od Ciebie czy chcesz wydać te 100zł. Można by powiedzieć, że lepiej się na przyszłość zabezpieczyć, ale zanim będziesz regularnie zajmował te 4GB RAM'u to pewnie wymienisz telefon na nowszy.

+1 głos
odpowiedź 23 stycznia 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
+1 głos
odpowiedź 23 stycznia 2018 przez Clipper23 Nowicjusz (240 p.)
Dorzuć tą stówkę bo dodatkowej pamięci nigdy za mało. Różnice w działaniu odczujesz napewno. Swoją drogą czemu wybrałeś Xiaomi??
komentarz 23 stycznia 2018 przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
Wybrałem Xiaomi, ponieważ nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem, a Xiaomi ma chyba najlepsze porównanie ceny do jakości (ogólnie z telefonu jestem bardzo zadowolony chociaż aparat mógłby być lepszy)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 171 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,403 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w Urządzenia mobilne przez Programeł Gaduła (3,500 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 192 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Urządzenia mobilne przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...