• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana waluty w sklepie google play.

0 głosów
5,711 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2015 w Offtop przez Oski112 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 14 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski
Witam, zanim weszly na polski rynek zdrapki z doladowaniem na google play, kupilem sobie zdrapke w walucie euro. Doladowalem konto pare lat temu i zostalo mi okolo 9 euro. Chcialem sobie kupic aplikacje, jednak jest ona sprzedawana w dolarach i proba zakupu konczy sie na przekierowaniu na doladowanie konta dolarami. Czy jest jakis spodob zeby zamienic moje euro na dolary ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 czerwca 2015 przez Maurycy0621 Bywalec (2,200 p.)

https://support.google.com/googleplay/answer/2651410?hl=pl

Według google "W Stanach Zjednoczonych do płacenia za zakupy możesz używać salda w Portfelu Google. Aby z niego skorzystać, wysokość salda w Portfelu musi wystarczyć na pokrycie pełnej kwoty zakupu.

" Nie wiem, czy mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, ale wysuwam 2  wnioski, wobec Twojej sytuacji:

a) Nie masz wystarczająco środków, do zakupienia aplikacji (mało prawdopodobne)

b) Nie możesz kupić aplikacji, ponieważ nie masz odpowiedniej waluty, która jest przyjmowana w Twoim regionie zamieszkania. (wysoko prawdopodobne)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 87 wizyt
pytanie zadane 1 października 2018 w Android, Swift, Symbian przez JuniorDevAspirant Obywatel (1,830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 404 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2017 w Offtop przez piotr98 Nowicjusz (150 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,306 zapytań

108,432 odpowiedzi

226,358 komentarzy

35,030 pasjonatów

Przeglądających: 153
Pasjonatów: 0 Gości: 153

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...