• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PROBLEM TELEFON OPROGRAMOWANIE SZPIEG

Object Storage Arubacloud
–1 głos
213 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2017 w C i C++ przez niezalogowany
Witam.

Od razu przejdę do rzeczy. Mianowicie chodzi o to , że mój brat grzebał mi w telefonie pod moją nieobecność i zainstalował "word office outlook". Gdy uruchomiłam komputer i otworzyłam ten program ukazały mi się moje prywatne wiadomości. Moje pytanie brzmi :

Czy mogę w jakikolwiek sposób pobrać jakieś oprogramowanie na swój telefon , aby nikt nie mógł na nim nic instalować ani się włamywać? i czy w tym outlook dalej są moje prywatne wiadomości? POMOCY!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2017 przez Lrror Bywalec (2,720 p.)
W telefonach jest coś takiego jak blokada ekranu... I nic nie trzeba instalować.
komentarz 4 listopada 2017 przez niezalogowany
tak mam blokadę ekranu, na każdą aplikacje inną ale mój brat każdą zna
komentarz 4 listopada 2017 przez niezalogowany
To może zmień hasła i nie udostępniaj ich publicznie?
komentarz 4 listopada 2017 przez Lrror Bywalec (2,720 p.)
No to jak mamy ci pomóc ? Kupić nowy telefon ?
Ustaw takie hasło by nie znał ani nie zgadł w przyszłości to jedyny sposób.
komentarz 4 listopada 2017 przez niezalogowany
to już zrobiłam ale jak mam teraz usunąć ten outlook? skoro mój telefon był łączony z tym programem to skąd pewność , że aktualne wiadomości nie widnieją na komputerze?
komentarz 4 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Należy zalogować się na to konto Microsoft, z którym połączono telefon i wykasować te wiadomości.
komentarz 4 listopada 2017 przez niezalogowany
Problem w tym , że nie mam dostępu do tego konta
komentarz 4 listopada 2017 przez niezalogowany

Geez. To twój brat - powiedz mu, żeby usunął wiadomości. 

Poza tym:

Gdy uruchomiłam komputer i otworzyłam ten program ukazały mi się moje prywatne wiadomości. 

Uruchom program ponownie i je usuń.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 193 wizyt
–3 głosów
1 odpowiedź 359 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 388 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...