• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program do montowania filmów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
478 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Hej, znacie jakieś fajne programy do montowania filmów?

Najlepiej te bardziej zawansowane.

7 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
polecam adobe premiere - masz 30 dni za free, super sie pracuje, bez zadnej wymaganej wiedzy
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Sony Vegas jest bardzo zaawansowany, troche klopotliwy czasami ale jest git, monza w nim naprawde cuda zrobic, wiele profesjonalnych studiow filmowych go uzywa, chyba nawet p. Mirek uzywa do montowania swoich tutoriali.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Jak jesteś na os x TO TYLKO Final Cut Pro ten program jest świetny robie w nim wszystko co związane z filmami
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Windows Movie Maker ;) Nie no, ja mam Camtasię Studio, mnie pasuje, jest spoko, ma dużo funkcji, ale o wiele lepsze jest Sony Vegas, jest bardziej profesjonalne. Bardzo zaawansowane jest też Adobe After Effects, ale to już nie wiem co lepsze, zależy też do czego.
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Ja polecam Blendera. Jest darmowy, ale nie wiem czy zaawansowanie wystarczy :D
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez ssnake Obywatel (1,860 p.)

Polecam Lightworks https://www.lwks.com/

Podobne pytania

+5 głosów
2 odpowiedzi 684 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez Anonim Mądrala (6,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2015 w Sieci komputerowe, internet przez sebuś555 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 625 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Bytnior Początkujący (350 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...