• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Frontend gdzie szukać informacji jak zrobić taki efekt

Object Storage Arubacloud
0 głosów
384 wizyt
pytanie zadane 27 października 2017 w HTML i CSS przez Michal.ga2a Nowicjusz (120 p.)
Witam, chciałym się dowiedzieć jak zrobić taki efekt jak jest na tej stronie:

http://industrialwinch.pl/

Zaraz przed stopką jest taki rysunek w tle który kadruje się do wielkości diva.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
Chodzi Ci o platformę wiertniczą?
komentarz 27 października 2017 przez Michal.ga2a Nowicjusz (120 p.)
Dokładnie tak . Tak jakby w tle jest
komentarz 27 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
Proszę

https://codepen.io/anon/pen/aVoMyE

Jakby było coś niejasne to śmiało pisz.
komentarz 27 października 2017 przez Michal.ga2a Nowicjusz (120 p.)
Dziękuję serdecznie !
0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
To się zwie  overlay i gość niżej nie rozwiązał twojego problemu tylko skopiował gotowe rozwiązanie od nich...

szukaj pod hasłem css background overlay
komentarz 28 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
A co miałem zrobić? Kolega który zadał pytanie nie mógł sam zajrzeć do źródła strony i w 20sek wiedzieć co i jak?

Wyszczególniłem dla niego tylko ten fragment strony i dodatkowo napisałem, że jakby miał problem to żeby pisał. Nie zrobił tego to znaczy, że wszystko było jasne.

Nie rozumiem o co te pretensje.
komentarz 28 października 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
o to, że on się pytał o to jak zrobić taki efekt dokładnie... a nie skopiować gotowe rozwiązanie które nic nie pokazuje.
komentarz 28 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
No właśnie "jak zrobić", a nie "jak się nazywa" ten efekt. To pokazałem jak zrobić i to rozwiązanie pokazuje wszystko co powinno. Zdjęcie dałem to samo dlatego, bo nie chciało mi się wymyślać innego i tyle w sumie.

Jakby zapytał o nazwę efektu, nic bym nie napisał.

Nadal nie rozumiem o co pretensje.
komentarz 28 października 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Ale ty jesteś pusty.. jak teraz będzie chciał dać inne zdjęcie to twoja odpowiedź jest idiotyczna, tego nie rozumiesz?
komentarz 28 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
Nie jestem pusty. Wręcz przeciwnie. Staram się zrozumieć co źle w twoich oczach zrobiłem.

Jakiekolwiek zdjęcie bym dał, mógłbyś napisać to samo. Ułatwiłem i przyśpieszyłem sobie robotę (sam dla siebie bez złych intencji). Wartości właściwości nigdy nie będą pasowały do wszystkiego jednocześnie. Dopasuje wartości do swojego projektu i wszyscy będą zadowoleni. Chyba będzie jednak lepiej jak nie będę pomagał, bo tylko same problemy z tego wynikają... będę pomagał jak tylko będę wstanie to zrobić niezależnie czy dla kogoś robię to inaczej niż sobie to wyobraża, bo sam oczekuję pomocy, gdy mam z czymś problem. Dobrej lub gorszej, ale zawsze jest możliwość o dopytanie się i zrobienie korekt.
komentarz 28 października 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)

jak teraz będzie chciał dać inne zdjęcie to twoja odpowiedź jest idiotyczna

Rzeczywiście.

Koniec rozmowy, bo widzę, że nie wyrabiasz w niej i zaczyna cie ponosić. Szkoda, bo liczyłem na coś więcej niż obrażanie mnie w każdej odpowiedzi.

komentarz 28 października 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Boshi, radzę się trochę uspokoić. Na forum nie ma miejsca na wzajemne wyzwiska i przeklinanie. I nie jest to tylko moje widzimisie, tylko tak mówi regulamin.

Swoje negatywne emocje można śmiało wyżyć gdzieś indziej. wink

P.S.

No i radzę się trochę hamować, to nie pierwsza sytuacja, gdzie wyrażasz agresję wobec innych ludzi, więc radzę uważać na przyszłość, inny moderator może nie być tak wyrozumiały...

komentarz 28 października 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
pfff
komentarz 29 października 2017 przez Michal.ga2a Nowicjusz (120 p.)
Moi drodzy, dziękuję za pomoc. Już sobie poradziłem. To jest najważniejsze bo po to jest forum, że kiedy pytam to ktoś mi pomaga, albo naprowadza na pomoc. Temat można zakończyć skoro znalazłem już rozwiązanie :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,304 wizyt
+5 głosów
4 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 428 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez Dany Obywatel (1,370 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...