• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Lekkie miłe IDE

Object Storage Arubacloud
0 głosów
979 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w PHP przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Witam korzystam z PhpStorm'a i jest mi bardzo dobrze. Ale ma jeden problem... jest ciężki jak... coś ciężkiego. Zamula czasem  strasznie, a potrzebuje czasem zmodyfikować tylko jeden plik. Strata czasu... Wiec mam pytanie znacie jakieś fajne IDE, której jest lekkie, szybko się włącza itd. nastawione na  webówki skoncentrowanej na js/php która ma podpowiedź składnie, wiem że jest takie coś jak Eclipse ale nie wiem czy on jest lekki i szybki jak oceniacie ?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 26 października 2017 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Może po prostu edytor kodu typu Atom albo VS Code z nawaloną masą dodatków - tylko te których potrzebujesz
komentarz 26 października 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
A są takie pluginy które np. do ST3 dadzą podpowiadanie składni z zaimportowanych ?
komentarz 26 października 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Popatrz sobie na ten blog Dostrajanie Sublime Text 3 do pracy z PHP

0 głosów
odpowiedź 26 października 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Całkiem fajne jest NetBeans IDE, IMHO nie ma nic lepszego niż PhpStorm. Eclipse nie polecam. Zawsze możesz skorzystać z rady marcin99b

komentarz 26 października 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
też uważam że PhpStorm jest najlepsze. Ale tak jak mówię czasem potrzebuje czegoś szybkiego. Tak tylko właśnie chyba nie ma pluginów które pozwalają na podpowiadanie składni class które są po use z vendora
komentarz 27 października 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
To włącz opcje Power Save albo użyj Notepad++ do edycji na szybko jednego pliku :P
komentarz 27 października 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Sublime lepsze :P
0 głosów
odpowiedź 26 października 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Każde IDE będzie niestety ciężkie dlatego że to IDE ;)

Jak chcesz coś lekkiego to jakiś edytor kodu. Do wyboru masz kilka. Ja bardzo lubię i używam Sublime3 + Material Theme

Tak to wygląda

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 805 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2017 w C i C++ przez Szaradek Obywatel (1,340 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 823 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2017 w PHP przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 775 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w PHP przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)

92,579 zapytań

141,428 odpowiedzi

319,654 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...