• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Angulara 4

Object Storage Arubacloud
0 głosów
758 wizyt
pytanie zadane 23 października 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Szukam jakiegoś dobrego kursu Angulara 4, widziałem na stronie strefakursów.pl poziom podstawowy i zaawansowany za 180 zł (oceniane są bardzo pozytywnie), ale z kolei na Udemy za 35 zł są oba te poziomy. Na Youtubie natomiast przeważa Angular 2 lub wcześniejsze wersje, a z tego co wiem to nie warto uczyć się poprzednich wersji. Polecacie jakieś dobre źródło do nauki tego frameworka albo może ktoś z was korzystał z tych płatnych kursów i jest w stanie go obiektywnie ocenić.

Pozdrawiam
komentarz 23 października 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Nie ucz się Angulara, naucz się lepiej Vue, albo Reacta.

Angular4 wyszedł niedawno i jak widzę interesują Cię kursy w języku polskim, a o te będzie teraz ciężko.
komentarz 23 października 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Na Udemy jest po angielsku, ale obniżka ceny renomowanego kursu o 94% wyglada dość podejrzanie. Miałem już okazje uczyć się z kursów po angielsku, więc jeśli masz coś ciekawego chętnie przyjmę.
komentarz 23 października 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Czemu podejrzanie? Udemy jest zaufane, więc nie ma co się zastanawiać.

Ja i tak bym nie kupił, bo nigdy nie kupiłem żadnego kursu. Jak się dobrze poszuka, to da się wszystko znaleźć, tylko trzeba jednocześnie umieć z tego skorzystać.

Na YT po wpisaniu Angular4 wyskakuje od cholery tutoriali i kursów.

Co cię tak trzyma przy tym angularze? Jest ciężki i niewygodny.
komentarz 23 października 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Jeszcze co do twojej sugestii na temat Reacta i Vue. Chciałem tymi dwoma bibliotekami zająć się po angularze, ale może rzeczywiście lepiej będzie ich najpierw nauczyć. Jeśli polecasz jakaś książkę albo kurs do nich to chętnie Cię wysłucham ( btw. na razie jestem po czystym js i jquery z frontednu).
2
komentarz 23 października 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Żadna książka, żaden kurs. Wymyśl sobie jakąś aplikacje, może być nawet TODO, bierzesz dokumentację i jedziesz. Do tego jakaś gotowa apka z GitHuba, żeby podejrzeć jak co zrobić i to wystarczy. Ew. czasem przydają się jakieś tutoriale, np jak używać WebSockets, albo vuex itp. ale bez sensu tracić czas na całe kursy.
1
komentarz 24 października 2017 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
Polecam kurs z udemy pana Maxa: https://www.udemy.com/the-complete-guide-to-angular-2/ , jeżeli natomiast chcesz coś przyoszczędzić polecam odwiedzić stronęhttps://www.real.discount/ - darmowe kupony do wykorzystania na udemy, może trafisz coś z angulara, z Vue jest na pewno xD

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 153 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 215 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2020 w HTML i CSS przez sKodowany Obywatel (1,150 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...