• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[WordPress] Ultimate Member - Spolszczenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,841 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez janek1013 Nowicjusz (210 p.)

Witam, wie ktoś skąd mogę pobrać spolszczenie do wtyczki "Ultimate Member" (WordPress). Ponieważ szukam od 1,5 godziny i nigdzie nie mogę jej wyszukać. Owszem przy instalacji wtyczki miałem komunikat o możliwości pobrania spolszczenia, ale spolszczyło się tylko parę przycisków. A jeśli nie ma spolszczenia w internecie to który plik mogę sobie samemu przetłumaczyć.

 

Pozdrawiam Janek

komentarz 22 października 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
komentarz 22 października 2017 przez niezalogowany
jak wyżej. A co do tłumaczenia to musisz raczej tłumaczyć poprzez pliki .po w katalogu /languages i chyba tam znajdziesz wszystko co jest odpowiedzialne za tłumaczenie wtyczek i ogólnie całego wordpressa lub w katalogu wtyczki i tam znaleźć katalog languages i tłumaczyć poprzez pliki .po we wtyczce
komentarz 23 października 2017 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
aby szybciej to szło są wtyczki do tego

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2017 przez Jake Obywatel (1,820 p.)
Tłumaczenia polskiego 100% nie ma ale możesz sam przetłumaczyć poprzez wtyczkę 'Loco translate'.
0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Możesz sobie sam przetłumaczyć pod adresem który ktoś wrzucił, ewentualnie mogę Ci wysłać za niewielką kwotę swoje :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 428 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 217 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w PHP przez kamis Początkujący (400 p.)
–5 głosów
0 odpowiedzi 302 wizyt

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,720 komentarzy

61,981 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...