• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

e.13 egzamin informatyk

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,174 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2015 w Egzaminy zawodowe przez michal.krupa Nowicjusz (130 p.)
Witam wszystkich informatyków, jestem w technikum i jutro mam egzamin praktyczny z kwalifikacji e13 co musze wiedziec, żeby nie mieć problemów ze zdaniem

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Wystarczy że przerobisz sobie całe to zadanie które do tej pory jest i było od samego początku - także szanse że się zmieni są bardzo małe :) Można bez problemu znaleźć zdjęcia arkusza m.in. na elektrodzie w tym temacie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2740271-900.html gdzieś na wcześniejszych stronach. Przy okazji są też dyskusje i rozwiązania także warto poczytać ;)

Oprócz tego oczywiście powinieneś umieć więcej zagadnień: instalowanie i konfiguracja ról na serwerze, udostępnianie danych, konfiguracja routera i takie rzeczy ale do jutra raczej tego wszystkiego się nie nauczysz więc proponuję przerobić to co było z nadzieją że dalej będzie to samo.
komentarz 12 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Zawsze jest poprawka :D
komentarz 12 czerwca 2015 przez rafalmagician Obywatel (1,320 p.)
Proponuję też nauczyć się zaciskać kable bo to na pewno będzie. Wiem z doświadczenia :)
komentarz 12 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Owszem poprawka jest ale chyba raczej nikt jej nie chce, prawda? :) Ja też nie chcę i mam nadzieję że zdam.

Fakt faktem że przygotowywanie się na dzień przed może być trochę mało skuteczne bo za mało czasu ale zawsze jest nadzieja że akurat można trafić to co się robiło także lepiej późno niż wcale jak to mówią! :D No chyba że pytający już wcześniej się przygotowywał a teraz tylko dopytuje co należy jeszcze umieć to inna sprawa ;)

@rafalmagician jeśli zadanie się nie zmieni to kabel na pewno będzie bo miałem i jak pisałem wyżej są zdjęcia arkusza na elektrodzie gdzieś i w treści to jest. Podejrzewam że raczej w każdym zadaniu jest bo to taka podstawa do całej sieci :)
komentarz 12 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Mówię, że na wszelki wypadek jest poprawka, bo nie sposób nauczyć się praktyki w teorii i to w jeden dzień ;D
komentarz 12 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie wiemy tego czy autor pytania uczy się tylko jeden dzień czy też już od dawna a teraz tylko dopytuje co wyżej napisałem ale wiadomo poprawka zawsze jest :D Najważniejsze jest jednak też pozytywne myślenie a nie że poprawić zawsze można... Uda się i koniec! :)
+1 głos
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Ja jak miałem 3 lata temu ten egzamin praktyczny to  miałem takie zadanie żeby zrobić kabel(podłaczyć wtyczki rj-45) pozniej skonfigurować  router czyli dać podana nazwę w zadaniu i zapisać hasło najmocniejszym zabezpieczeniem (wpa2) już z bytnio nie pamietam co dokładnie bylo na tym praktycznym ale wiem  z swojego doświadczenia jak się chodziło na lekcje i coś sie słuchało to się zdało to na 100% bo był taki banalny  ten egzamin najtrudniejszy jest dla mnie e-14 kwalifikacja praktyka  bo tam trzeba javascript php mysl html i css podstawy żeby zdobyć ta kfalifikacje
0 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Szybko się bierzesz za naukę :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2015 w Offtop przez Saiowy Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 504 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2015 w Offtop przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...