• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moje ograniczenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
189 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w HTML i CSS przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Witam, przychodzę do was z pewnym problemem. Tworzę strony i td, ale moim pewnym ograniczeniem jest frontend,a  konkretniej to, że nawet jeśli znam znaczniki html i potrafię używać css'a to i tak nie umiem zrobić tego dobrze od strony wyglądu, czyli prościej mówiąc wszystko co zrobię wyglada jak gó***. Jednak plusem jest to że odnajduję się w backendzie i tu mam pytanie do was. Czy da się coś zrobić aby te moje ograniczenie co do frontendu jakoś zniwelować ?
komentarz 21 października 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Ja też nie mam szczególnego zmysłu graficznego, ale może pomyśl o aplikacjach typu CRM czy innych dedykowanych? Tutaj grafika ma mniejsze znaczenie i myślę, że jeśli przejrzysz sobie google grafiki na hasło CRM to szybko coś wymyślisz.

A po drugie takie aplikacje to dobre miejsce na full stack.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 października 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Witaj.

Mam to samą mimo znajomości HTML i CSS nie umiem sam z siebie stworzyć strony. Nie mam tego czegoś jak prawdziwy front-endowiec. Odtworzę stronę w 1:1 ale ciężko jest mi coś własnego wyskrobać. Ja dlatego idę w back-end tam się mogę realizować. IMHO, jeśli nie ma się tego zmysłu artystycznego to nic nie zrobisz. To jest podobnie jak z plastyką nie każdy się do tego nadaje.
komentarz 21 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Popieram odpowiedź Vickula, aczkolwiek zawsze możesz przekładać projekty graficzne, tzn. jakiś grafik robi układ strony w programie graficznym, a Ty jako front-endowiec na podstawie tego tworzysz stronę, wiele firm tak działa, sam kiedyś tak też pracowałem i się da :)
Chcesz zniwelować...no cóż... trening czyni mistrza, choć jak się nie ma zmysłu artystycznego to może być ciężko.
Spróbuj, jak się nie uda to zawsze pozostaje back-end.
Powodzenia
komentarz 21 października 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Od wymyślania szablonów są UX-Designer albo Web Designer. Kiedyś miałem podobne wątpliwości do Ciebie i też założyłem temat Kontynuacja nauki PHP czy rozpoczęcie nauki JavaScript? . Przeglądnij go sobie. 

komentarz 21 października 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Hmm to może być to czego mi potrzeba. Dzięki za pomoc ^_^

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 587 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2020 w HTML i CSS przez Herfodi Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 339 wizyt
pytanie zadane 8 października 2017 w HTML i CSS przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...