• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop- off/

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Albin Początkujący (290 p.)
Witam Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co robić ponieważ mam starszego lapka packardbell easy note te69kb

series amd dual core processor e1-2500 / 15.6 cala led lcd / AMD radeon hd 8240 4gb ddr3 hdd320 gb /

 

problem że od czasu do czasu laptop Wyłącza się najczęściej podczas przenoszenia go z miejsca na miejsce

 

 

i tutaj dodam że laptop bardzo poszanowany nigdy nie spadł nigdy nic na niego nie spadło powiedziałbym że gdyby nie kurz i czas to jest jak nowy sprzęt używany krótko większość czasu przeleżał nawet go wyczyściłem (sprężone powietrze) bo liczyłem że jest po prostu zasyfiony jednak to nie podziałało

czy jest może coś co warto sprawdzić ewentualnie sugestie będą mile widziane

 

Pozdrawiam !

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 października 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
Nie jestem specem, ale dyski w laptopach mają zabezpieczenie przeciwwstrząsowe. Jeśli czujnik przyspieszenia (akcelerometr) z czasem uległ jakiejś degradacji, być może działa wadliwie i powoduje takie zachowanie. Acz mało to prawdopodobne, bo zdaje się że powinien jak coś jedynie parkować głowicę, a nie wyłączać laptopa :)

M.
komentarz 19 października 2017 przez Albin Początkujący (290 p.)
no właśnie ale ciekawe spostrzeżenie szkoda że nie mam dysku na stanie w celach przetestowania tego bo to zawsze można by coś wykluczyć

ale dzięki może jak znajdę coś to wypróbuje  może ktoś coś jeszcze podpowie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Kamil110501 Bywalec (2,490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 99 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w Offtop przez pjj Gaduła (4,330 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 133 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2019 w Offtop przez miko77 Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...