• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kupno telefonu zagranicą - amazon

Object Storage Arubacloud
0 głosów
5,164 wizyt
pytanie zadane 14 września 2017 w Urządzenia mobilne przez Alwox Gaduła (4,840 p.)

Witam, mam takie pytanie - czy jest jakiś "haczyk" przy kupowaniu telefonu na Amazonie? Dla przykładu interesuje mnie Samsung S8 - jego ceny w Polsce (nie licząc jakiś mocno wątpliwych sklepów) zaczynają się od 3200zł natomiast tam  544 euro - to prawie 1000zł taniej. Wiem że jest jeszcze koszt transportu (chyba nie przekracza 10 euro) i że kurs waluty będzie prawdopodobnie nieco gorszy ale nadal różnica jest ogromna. Kupował ktoś tam telefon, możecie coś doradzić?

komentarz 14 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Sam siedze w Niemczech, nawet jest tu dokladnie oddzial lun fabryka amazon, czy cos mam do tej firmy? Nie raczej nie, ale jakos nigdy nie zamawialem ani ja, ani ktos z moich znajomych telefonow itd. Wole isc do normalnego sklepu i tam kupic, bo wiem, ze mam latwy dostep do gwarancji itd. Co do przesylki, to mozesz sie zdziwic, ja za list polecony placilem 4€, wiec mysle ze telefon bedzie w cenie 20€ wysylka. W staurnie jest za 704€, ale nie powiem jaki wariant, bo nie jestem teraz pewien :)
komentarz 14 września 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się też jak jest w takiej sytuacji z gwarancją i ew naprawami - w razie czego musiał bym odsyłać go do sklepu w którym kupiłem czy jest możliwość naprawy w ramach gwarancji w serwisie samsunga w Polsce?
komentarz 14 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie ma problemu z serwisem w polsce. Ja np. Kupilem sam w saturnie telefon, a ze w miescie mam serwis samsunga, to poszedlem tam od razu, inaczej musialbym isc do saturna, oni odesla i tal do serwisu, serwis przysle itd, czyli trace min. tydzien. Idac do serwisu trace 30 min :).
komentarz 14 września 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Ale to w ramach gwarancji? Bo płatny serwis to domyślam się że im bez różnicy gdzie kupiony ;)
komentarz 14 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Dopoki telefon jest na gwarancji i nie stwierdzono Twojej winy w uszkodzeniach to jest bedzie w ramach gwarancji. Tylko pamietaj, zeby czytac opis itd, bo moze byc napisane, ze gwarancja obejmuje 6 miesiecy, a nie 12, czy cos takiego
komentarz 14 września 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
ok, dzięki bardzo

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,992 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez heartagram Obywatel (1,770 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 919 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w Urządzenia mobilne przez joannka Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 457 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2018 w Offtop przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...