• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja nodemon/express

Object Storage Arubacloud
0 głosów
491 wizyt
pytanie zadane 8 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez laik07 Nowicjusz (120 p.)

Witam chciałem się nauczyć programowania z Node.js.

Próba zainstalowania pakietu nodemon zakończyła się tak: http://fotowrzut.pl/EEDDR9I4903
Próba zainstalowania frameworka express tak: http://fotowrzut.pl/MVFTNG890A2
Ogólnie jestem zielony ale na pewno niczego nie pomieszałem przy wpisywaniu komend; jest jakiś błąd instalacji ale nie wiem jak go naprawić z góry dziękuje jeśli ktoś zna odpowiedź. Tylko łopatologicznie proszę. Nie wiem czy to ważne mam Windows 10 64 bit więc chyba standard. Korzystałem z programu Cmdr. Node.js też zainstalowany i działa…Pobierałem te najnowsze ogólnodostępne wersje stosując się do zalecanych komend. Po prostu u mnie w systemie coś nie styka choć innym na Windowsie to wszystko działa.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 września 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
To nie jest błąd. Zainstalowały Ci się poprawnie :P
komentarz 8 września 2017 przez laik07 Nowicjusz (120 p.)
Dziękuje za taką 'poprawność'. Jeśli chodzi o expressa to po prostu wkleiłem go z pliku od kolegi, co do nodemona to kilka razy zainstalowało się 'prawie poprawnie' choć nigdzie się on fizycznie nie zapisał (no chyba że gdzieś tam gdzie wzrok nie sięga). Próbowałem go używać tzn. wpisywałem komendy ale automatycznie się nie restartowało więc chyba się nie udało. Później w ogóle przestało reagować. Drugi dzień siedzę zajmując się walką z duchami.
komentarz 8 września 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
No możesz mi nie wierzyć, ale on się naprawdę zainstalował poprawnie :)
Może po prostu, źle go używasz.
0 głosów
odpowiedź 8 września 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Cześć, a próbowałeś np. posłużyć się tym generatorem szkieletu aplikacji? Z nodemon nie korzystałem więc się nie wypowiem.

M.

komentarz 8 września 2017 przez laik07 Nowicjusz (120 p.)
Spróbowałem wszystko poszło ok ale po sprawdzeniu folder okazał się pusty xd W każdym razie w Cmdr nie pokazano żadnych błędów.
komentarz 8 września 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

W zasadzie to może zamiast Cmdr (czy to emulator jakiś?) proponuję Ci zainstalować jakieś IDE np. Visual Studio Code i przerobienie tego tutka.

M.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w JavaScript przez rhidox Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 201 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2023 w JavaScript przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 733 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...