• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PHP - Problem z przekierowaniem danych z formularza do drugiego pliku na localhoście

Object Storage Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2017 w PHP przez Tomson Początkujący (440 p.)
planowałem nie pytać więcej na forum o tego typu rzeczy jednak kompletnie nie mam pomysłu czemu nie działa formularz bo wydaję mi się, że jest wszystko dobrze a jednak niezbyt... :/

Po kliknięciu submit w pliku z formularzem zawartość pliku, który jest określony w atrybucie action wyświetla się jako cały kod strony...

Dopiero zaczynam PHP, stąd pytanie czy są jakieś typowe przyczyny takiej sytuacji? w sensie, literówki, pominięty średnik czy coś?

Dzięki!
komentarz 27 sierpnia 2017 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Może kod formularza?
komentarz 27 sierpnia 2017 przez Tomson Początkujący (440 p.)
też wygląda na poprawny, zrestartowałem XAMPP'a wszystkie trzy komponenty, ale to chyba nie ma znaczenia z tego co widzę...

No nic, trzeba będzie dłubać sprawdzać wszystko po kolei :)

Dzięki! :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 sierpnia 2017 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Spróbuj zamienić:

<form action="zamowienie.php" method="post">

na:

<form action="http://localhost/folder-z-projektem/zamowienie.php" method="post">

 

komentarz 27 sierpnia 2017 przez Tomson Początkujący (440 p.)
poradizłem sobie tak, że napisałem to na nowo w innym skrypcie(wg mnie składniowo taki sam), ale który nie wiedzieć czemu działa normalnie :)
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
W pasku adresu masz "localhost" czy adres do pliku?
komentarz 27 sierpnia 2017 przez Tomson Początkujący (440 p.)
zmieniała się tylko ścieżka pliku z localhost/sklep/index.php/ localhost/sklep/index.php/zamowienie.php/
komentarz 27 sierpnia 2017 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
dodałem twój kod na mojego localhost i przy wysłaniu przenosi mnie na stronie localhost/zamowienie, może spróbuj ctrl+f5
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Tomson Początkujący (440 p.)
udało się opanować sytuację, dzięki! :)
komentarz 30 sierpnia 2017 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
w jaki sposób poradziłeś z tym problemem ?
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Tomson Początkujący (440 p.)
trochę na około. Napisałem na nowo dokładnie takie samo zamówienie w innym folderze i zadziałało.. :) wiem, że to niezbyt rozwiązywało problem ale cóż... :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,580 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 417 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2021 w PHP przez mat19 Obywatel (1,580 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...