• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt strony - marginesy automatyczne, pozycjonowanie elementów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
147 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Agnieszka Januszek Nowicjusz (120 p.)
Cześć! To mój pierwszy post na forum, dlatego witam Was wszystkich serdecznie :)

W ramach praktyk powielam przypadkowe strony internetowe. Na moją trzecią stronę ever padło na: www.hpba.pl.

1) W związku z tym pojawia mi się kilka problemów. Tworzę stronę wg. zasady mobile first. Na mniejszych rozdzielczościach ustawiam marginesy przykładowo po 20px z obu stron i do kolejnego breakpoint'a wszystko ładnie się wyświetla. Przy największych rozdzielczościach ponad 1200px marginesy lewy i prawy rozciągają się do założonej maksymalnej wielkości, np. 150px. Nie wiem, jak to ustawić dla całej strony. Dodatkowo niektóre elementy mają width: 100% pomimo marginesów. Od czego zacząć?

2) każdy artykuł ze zdjęciem, tytułem i opisem umieściłam w divie. Na najmniejszych rozdzielczościach każdy artykuł jest pod sobą, na większych artykuł z dołu wskakuje do góry. Dla przycisków ustawiłam   display: flex;
  flex-wrap: wrap;, a potem width: 20% i ładnie zmieniają pozycję, w przypadku artykułu to nie działa. Co robię źle?
komentarz 26 sierpnia 2017 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Zła kategoria pytania, tutaj nie dostaniesz za dużo odpowiedzi, bo jest mniejsza szansa że teraz zajrzy tutaj osoba, specjalizująca się akurat w tym co ty

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 6 października 2018 w HTML i CSS przez Lite Obywatel (1,030 p.)
–1 głos
4 odpowiedzi 502 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez Karwolo Użytkownik (500 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 333 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...