• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap modal jak ładować zawartość z innego pliku

0 głosów
578 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2017 w JavaScript przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)

Mam taki kod w innym pliku jest to template logowania i chciałbym aby do otwierającego modala był podłączany jeszcze jeden plik jakiego znacznika użyć?

$(document).ready(function(){

	$('#myModal').modal('show')
	
});

Jak zmienić ten kod aby w modalu była ładowana zawartość z innego pliku w przypadku colorboxa było to zrobione tak 

	
$(document).ready(function(){

	$.colorbox({
		href: '<?php echo SITE_PATH; ?>app/login.php',
	})

});

A ja chcę to zmienić na modala z bootstrapa

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2017 przez PiotrBajer Mądrala (5,300 p.)

Cześć możesz to zrobić w ten sposób:

jQuery(document).ready(function($){
  var $myModal = $('#myModal');
  $myModal.on('show.bs.modal', function (e) {
    $myModal.find('.modal-body').load('tu wpisz adres np. <?php echo SITE_PATH; ?>app/login.php');
  });   
});

Przykład całego kodu: https://codepen.io/Piotr-Bajer/pen/wqPMPL

komentarz 15 sierpnia 2017 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
Zrobiłem tak i dalej kod się nie ładuje :(
komentarz 15 sierpnia 2017 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
To odwołanie podłącza walidacje formularza logowania oraz sam formularz także nie wiem jak to jeszcze można zrobić jeżeli chcesz na github cały projekt to napisz
komentarz 15 sierpnia 2017 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
albo nie teraz modal się nawet nie pojawia :D
komentarz 15 sierpnia 2017 przez PiotrBajer Mądrala (5,300 p.)
Może być kilka przyczyn dlaczego nie działa, najlepiej podeślij cały kod.
komentarz 15 sierpnia 2017 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
https://github.com/Wonderpol/LLL/

pod uwagę musisz wziąć pliki login.php on ładuje widok logowania i wszystko

w pliku t_login.php powinien być inicjalizowany modal a w jego wnętrze przypisywany powinien być właśnie plik t_login.php

oraz plik core.php to w nim jest funkcja która jak użytkownik nie jest zlogowany odpala plik t_login.php a on robi resztę

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 203 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2019 w HTML i CSS przez cyrus33 Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 735 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 493 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2020 w HTML i CSS przez daniel.sokanski Nowicjusz (160 p.)

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,322 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...