• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Formularz z adresem osobowym walidacja javascript

Object Storage Arubacloud
0 głosów
229 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2017 w JavaScript przez Bartlomiej Bywalec (2,480 p.)
Siema mam pytanie odnośnie walidacji formularza,

Mam stworzone pola :

  firstName:
  surname:
  city:
  country:
  phone:

do tego powiedzmy jeszcze kod pocztowy, email i teraz tak korzystam z nodeJS i z AngularJS, powiecie mi jak najlepiej będzie zwalidować te pola ? Korzystając z lodash np? używając regexp ? czy zwykła walidacja na bazie minimum znakow, czy nie jest puste?

 

Chodzi mi o to jak robi się walidacje już profesjonalnie w pracy itd
komentarz 21 lipca 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
AngularJS sam w sobie posiada mechanizmy przydatne do walidacji formularzy (które ponadto możesz customizować):

https://docs.angularjs.org/guide/forms

https://scotch.io/tutorials/angularjs-form-validation

Więc dodatkowa biblioteka nie jest Ci tu za bardzo potrzebna.
komentarz 21 lipca 2017 przez Bartlomiej Bywalec (2,480 p.)
Ok a od strony serwera? jesli robie w NodeJS i chce tam zwalidować? to jak wtedy najlepiej??
komentarz 21 lipca 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Od strony NodeJS się nie wypowiem, ponieważ nie mam w nim jeszcze jako takiego doświadczenia.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,366 wizyt
pytanie zadane 21 października 2018 w JavaScript przez DinapeS Początkujący (350 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,014 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w JavaScript przez Sobol3k Użytkownik (690 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 3,800 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2018 w JavaScript przez anna135B Początkujący (270 p.)

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...