• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JAk podpiąc slider do layoutu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
112 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2017 w HTML i CSS przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)

Witam! Miesiąc temu rozpocząlem naukę technologii webowych-w przyszlosci chcialbym pracować jako webmaster.Obecnie jestem na poziomie bardzo początkującym (opanowalem dosyc dobrze Gimpa,Photoshopa,ostatnio przerobilem kursy Pana Zelenta z html-a,css-a,JS-a i PHP-a).Wiem,że to jak narazie jest nic,ale powoli coraz bardziej się rozwijam.Obecnie poznaję tajniki RWD oglądając filmiki po angielsju na pewnym kanale na YouTube. Aby zastosować nową wiedzę w praktyce postanowilem tworzyć pierwsze strony internetowe.Wcześniej robilem takie bardzo proste.Kolega zainteresowal mnie taką stronką Codyhouse,gdzie znajdę gotowe kody,ktorych mogę użyc do wlasnych projektow.Może komuś się to wydawać drogą na skróty,ale ja najpierw chcę nauczyć się tworzyć dobre strony pod względem strukturalnym,przetestować swoją wiedzę na bardziej zaawansowanym kodzie.Jak już będę umial wystarczająco dużo to wtedy sam będe tworzyl wlasne responsywne menu,slidery itd.Wiem,że praca na cudzym kodzie może mi dać wiele zlych nawyków,ale ja jestem o to spokojny,bo jak już będę się czul pewnie w webowce to wtedy zacznę korzystać z najniwszych książek,żeby tworzone przeze mnie projekty byly zgodne z najnowszym standardem.

A teraz do rzeczy...

Znalazlem ciekawy layout na stronce CodyHouse,do ktorego chcę dolaczyć slider.Niestety po dopieciu pliku css ze sliderem stronka nie przewija się do zawartości poniżej slidera.

https://codepen.io/suez/pen/grJONP(slider)
https://codyhouse.co/gem/auto-hiding-navigation/(layout  z 3 komponentami)

Generalnei chcialbym dolaczyc slider do calego layoutu z codyhouse,jednak po dopieciu css-a stronka tak jakby ma zablokowane dalsze przewijanie.Może ktos mi pomoc?Wiem,że powinienem umiescic kod,ale jest tego tam tyle,że chyba latwiej bedzie to pobrac i odpalić na kompie.

 

Z góry dziękuje za pomoc

 

 

komentarz 20 lipca 2017 przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
po wyrzuceniu w body overflow:hidden wszystko dziala.Ale podczas ladowania strony przez chwile jest szare tlo.Jak to naprawic zeby bylo dobrze?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2016 w HTML i CSS przez DualOxygen Użytkownik (810 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2016 w HTML i CSS przez dewe Gaduła (4,300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 418 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2023 w HTML i CSS przez szjx Nowicjusz (120 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...