• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena i pomoc w testowaniu najnowszej gry na Androida

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2017 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Hej! 

Już czwarta moja gra trafia na androida. Jest to szybka platformówka (bo da się ją skończyć w mniej niż 3 minuty) nastawiona na przechodzenie jej w coraz lepszym tempie.

 

W tym celu między innymi do gry zaimplementowałem leaderboardy, w których testowaniu przydała by mi się pomoc, więc jeśli ktoś znalazł, by chwilę czasu na przejście gierki będę wdzięczny

Tutaj znajduje się gra:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Huncwot.Squers

P.S.

Docenię także wszelkie uwagi dotyczące rozgrywki i ogólnie gry,, które mogą pomóc mi się rozwinąć i za nie także będę niezmiernie wdzięczny.

 

Huncwot

komentarz 6 lipca 2017 przez niezalogowany
Pierwsze co się rzuca w oczy po wejściu na google play - ta ledwo czytelna czcionka. Zmień ją lepiej,
komentarz 7 lipca 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Czcionka rzeczywiści czasem jest trudna do odczytania, ale przynajmniej według mnie idealnie pasuje do stylu wizualnego całej produkcji. W samej grze tekstu jest naprawdę niewiele (tyle co w ekranie menu i właśnie nieszczęsnym ekranie ukończenia gry, więc czcionki nie będę zmieniał)

Niemniej jednak umieszczanie screena z ekranem końcowym gry na samym początku jest rzeczywiście kiepskim pomysłem. 

Bardzo dziękuję za uwagę smiley . Screen ten mógł być naprawdę mylący, a ja sam przeoczyłem to przy publikacji.

Huncwot

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2017 przez xenonso Mądrala (5,160 p.)

Czcionka w menu jest mało czytelna i raczej do zmiany. Ogólnie gierka fajna i można chwilę przy niej spędzić. Z moich propozycji to możesz dodać bloki zwalniające/przyspieszające, nowe przeszkody itd oraz ulepszyć trochę przyciski sterowania (są ciut za małe). Dodatkowo możesz dodać różne "światy", gdzie każdy z nich będzie miał w sobie kilka poziomów (przykładowo to co jest dostępne do tej pory to Świat 1). Można wiedzieć jakie technologie były tu użyte smiley

 

komentarz 7 lipca 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Hej

Zacznę może od końca.

Technologie, które były użyte to:

- Unity 3D,

- pakiet Google Play Games w wersji 0.96 do obsługi achivmentów i leaderboardów.

A cała gra powstała jako test technologi wczytywania map z obrazków ( pomysł zaczerpnięty od quilla 18, ale zmodyfikowany na moje potrzeby) w unity od 0. 

Co do przycisków. Obrazku są małe, ale hitboxy sięgają znacznie dalej niż one.

A co do rozbudowywania gry, myślę,że tak prosta mechanika nudziła by się na dłuższą metę, ale dzięki doświadczeniu zdobytemu między innymi w tym projekcie mam zamiar napisać sporo większą platformówkę, ale do tego będę potrzebował ludzi (czytaj grafika i dźwiękowca (pracuję nad znalezieniem odpowiednich ludzi) ).

O czcionce już pisałem i dalej ją bronie. Podoba mi się.

Wielkie dzięki za rady i opinie

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej pisz, a jeśli zainteresowałyby Cię inne moje gry zapraszam na fanpage:

https://www.facebook.com/huncwot.games/

lub na stronę de developera w sklepie play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Huncwot.Squers&hl=pl

Jeszcze raz dzięki 

Huncwot

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2017 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 221 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 134 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...