• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zainstalować niekompatybilny sterownik z Win 10 w Win 10?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
660 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

Problem w tytule. Mam laptopa FS Amilo Pro V8010D, zrobiłem, że działa Windows 10 x86 i potrzebuję wgrać sterownik do GPU. Czy to możliwe, a jak tak, to jak to zrobić??? Laptop idzie dla taty za 3 dni (08 lipca 2017r), więc proszę o szybką odpowiedź.

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2017 przez Luna Cognita Dyskutant (8,130 p.)
wybrane 12 października 2017
 
Najlepsza
Witam,

Proszę sprecyzuj bardziej pytanie co masz na myśli niekompatybilny sterownik? Nie polecam ci podmiany sterowników gdyż często ten sterownik po prostu będzie się wysypywał. Najlepiej jak jesteś laikiem pobierz sobie program SlimDrivers i on Ci przeskanuje kompa i Ci wskaże jakich sterowników brakuje oraz będzie opcja do ich pobrania, rzecz jasna kompatybilnych. Nie widzę sensu w takim kombinowaniu.

Pozdrawiam
komentarz 6 lipca 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
A ja odradzam używanie takich programów (mechanizm wyszukiwania sterowników ma też Windows ale też nie działa jak powinno). Najlepiej poszukać sterowników na stronie producenta, podając model laptopa.
komentarz 25 lipca 2017 przez niezalogowany

Używałem drp.su i go nie wykrywał. Pobrałem sterownik ze strony producenta, też nic. Nie da się zainstalować, bo wyskakuje błąd o niekompatybilnpści. I to mój problem. Teraz jest sterownik wbudowany w system, a chcę zainstalować zewnętrzny. Proszęo pomoc. smiley

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 19,794 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez trebuhhh Użytkownik (740 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...