• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Corsair HX1000w Professional

0 głosów
70 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez molik Użytkownik (900 p.)
edycja 2 lipca 2017 przez molik

Cześć!

Udało mi się wyrwać zasilacz Corsair HX1000w Professional po bardzo korzystnej cenie... jednak diabeł tkwi w szczegółach brak dodatkowego okablowania.. i nie wiem, teraz, czy to nie jest zbyt wielki problem... teraz patrze, że są też różne kolory kabli.. czrny i bienieski jak na rysunku, 

zestaw kabli

czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica i czy mogę sobie kupić najzwyczajniejsze kable, np: 6+2 PCI-E a z drugiej strony sata, czy tam molex? Muszę zwracać na coś uwagę przy zakupie tego okablowania?

Doczytałem, że pod porty czarne (Peripheral & SATA Black Connectors) służą do podpinania dysków/napędów, a niebieskie PCI-E do podłączenia kart graficznych. Jednak bardziej mnie interesuje to czy mogę sobie kupić pierwsze lepsze kable (PCI-E 6 PIN - molex czy PCI-E 6 PIN - sata) w internecie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 693 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Michał Muzyka Pasjonat (24,160 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez mmach1988 Użytkownik (510 p.)
–3 głosów
1 odpowiedź 127 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny serwer Discord, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

85,727 zapytań

134,512 odpowiedzi

298,568 komentarzy

56,635 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...