• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena kalkulatora (Może się przyda)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2017 w Nasze projekty przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)

Dzień dobry kierownicy, majstry i szefowie.

Chciałem się nauczyć programować...
Ale zrezygnowałem...
No i wracam devil

Zrobiłem taki kalkulator, może się komuś przyda, może coś można dodać. Proszę o opinie.

>> Link <<

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
przy matrycy full hd wszystko jest bardzo małe, trzeba sie przygladac aby cos zobaczyc

ogolnie to do czego to jest?
komentarz 30 czerwca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
Też na full hd robiłem, ale może masz rację, nie każdy ma wzrok snajpera.
Ogółem, jakbyś chciał otworzyć biznes, to można w miarę szybko policzyć czy się zwróci, albo ile musisz średnio miesięcznie zarabiać, żeby się zwróciło. Zapamiętuje wpisane wartości, więc wystarczy majstrować przy "szacunkowych zarobkach".
komentarz 30 czerwca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)

Dodałem @media z font-size, powinno być trochę lepiej devil

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Proponuję wprowadzić na stronie jakieś startowe dane, które można modyfikować. Pozwoli to od razu pokazać do czego może kalkulator służyć.

Druga kwestia to dlaczego wciąż oddzielasz zł od gr? Pozwól wprowadzać w jednym polu, np. z umożliwieniem separacji zł i gr poprzez przecinek lub kropkę (łatwo to później rozdzielić prostym regexp). W tej chwili uważam, że jest to niepotrzebne skomplikowanie wprowadzania danych.

Oczywiście w pewnych wypadkach taka forma rozdzielenia jest dobra, ale w tym przypadku dałbym jedno pole.
komentarz 30 czerwca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
Wstyd mi, ale dopiero się uczę angielskiego, także krok po kroku dojdę i do tego. Ale dziękuję poszukam, co i jak.
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2017 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Dzięki majster
komentarz 30 czerwca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)

Proszę bardzo Panie kierowniku devil

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 632 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2016 w Nasze projekty przez Azuryth Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 622 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2017 w JavaScript przez jajoxd15 Gaduła (3,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 373 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2019 w C i C++ przez _Kuba_ Początkujący (250 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...