• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reklamy CPM na stronę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
334 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2017 w Offtop przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)

Witam,

Zastanawiam się nad jakąś dobrą stroną z reklamami CPM, szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

Dzisiaj na próbę, na jakiś czas, do przetestowania włączyłem reklami adsire.com z takim oto skutkiem:

Marny wynik prawda?

Ruch całkowicie normalny, 95% z Polski.

Korzystałem również z popads.net które generowały zdecydowanie większe zarobi ale przy średnio 1k UU na godzinę w statystykach popads.net wyświetlało mi że na stronie kliknęło 100 osób za dzień co wydaje mi się wręcz niemożliwe, wydaje mi się, że oszukują klientów.

Na prawdę nie mam już pomysłu na to jak zrobić aby strona zaczęła na siebie zarabiać, jest odwiedzana przez 100k użytkowników dziennie, a nie potrafi zarobić paruset zł na opłatę serwera, o setkach godzin poświęconych stronie nie wspomnę.

Zależy mi przede wszystkim na reklamach popup lub CPM chociaż zdecydowanie wolałbym ten mniej inwazyjny drugi typ.

Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. ;)

Dziękuje 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
A co to za stronka, chodzi mi o tematykę jeśli nie chcesz podawać adresu?

Jeśli to jakiś portal tematyczny, np. branżowy itp. to polecam podpisać umowę z agencją reklamową, np. Cormedia. Sam z nimi współpracuję w zakresie kilku portali i jestem zadowolony zarówno pod względem finansowym jak i jakością reklam (są tylko reklamy związane z tematyką portali co było jednym z moich warunków współpracy).

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Nie zdziwiłbym się, gdyby większość użytkowników miała włączonego ad-blocka i po prostu nie widziała reklam. Może postaw na linki do programów partnerskich. Jaka jest tematyka Twojej strony?
komentarz 15 czerwca 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Z tym adblockiem to bym nie panikował. W praktyce nie jest tak źle :)

Oddzielną kwestią pozostaje stosunek użytkowników mobilnych do PC, gdyż niektóre reklamy serwowane np. przez agencje i domy mediowe nie mogą być wyświetlane na mobilkach (takie wewnętrzne zasady agencji w porozumieniu z klientami).

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2018 w Offtop przez lenaskow22 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 191 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Rozumny Początkujący (260 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...