• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Modyfikacja dsjotów :)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
662 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2017 w Inne języki przez sofnir Gaduła (4,690 p.)
Hej, mam do Was takie pytanie, chciałbym napisać własnego moda do gry dsj 2.1. Właściwie taką prostą modyfikację i nie wiem jak się do tego zabrać. W delux ski jump chyba każdy kiedyś grał. Ostatnio sporo w to gramy ze znajomymi i nawet organizujemy turniej na akademiku :D Chciałbym osiągnąć coś takiego - jak tworzymy puchar świata, to wybieramy skocznie, na których będziemy skakać. Ja bym chciał, aby można było wpisać liczbę skoczni, które następnie będą wylosowane. Nie musi być to dostępne z poziomu gry, najpierw trzeba zacząć od czegoś łatwiejszego. Jakaś zewnętrzna aplikacja konsolowa. Nie wiem natomiast jak się do tego zabrać. Skocznie wybrane w pucharze świata muszą być gdzieś zapisywane, bo jak odpalamy grę na nowo, to są wybrane, te z których ostatnio korzystaliśmy. Nigdy nie modyfikowałem żadnej gry, więc nie wiem jak się do tego zabrać. Moje wyobrażenie jest takie, że jest gdzieś jakiś plik txt z tymi wybranymi skoczniami i po prostu myślałem, że może da się ten fragment tego pliku tekstowego zastąpić nazwami wylosowanych skoczni. Mam pytanie do Was, czy coś takiego istnieje, jeśli tak to gdzie tego pliku szukać, jeśli nie jaki jest inny sposób?

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Reverse Engineering i jedziesz laugh

komentarz 8 czerwca 2017 przez sofnir Gaduła (4,690 p.)
Nie mam o tym pojęcia, czyli to nie takie hop siup? Najpierw musiałbym ogarnąć np. książkę "Praktyczna inżynieria wsteczna", albo coś takiego? W takim razie moje plany będą musiały poczekać :D

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 963 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w Inne języki przez nodo12221 Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w C i C++ przez elik1028 Użytkownik (950 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...