• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wasze zainteresowania

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
1,358 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Offtop przez Wodzu14 Obywatel (1,140 p.)
Jakie są wasze zainteresowania poza programowaniem.Moje to sport(piłka nożna i siatkówka) gra na keyboardzie Zadaje to pytanie aby dowiedziec sie czym interesują sie ludzie podobni do mnie

20 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Studiuję polonistykę i pisuję sztuki teatralne.
komentarz 2 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Wiem, tyle że u nas w szkole (biorąc pod uwagę i gimnazjum i szkołę podstawową) nie ma wielu takich osób. Jest kilku takich, którzy skusili się tym, że postaramy się podnieść im zachowanie i oceny. Na niektórych to jednak nie działa. Mój kolega (ten z czwartej klasy) jest już zrezygnowany. Wie, że musimy to wystawić (przed końcem roku), lecz z takim zapałem nigdy nam się nie uda. Ma on po prostu trochę słaby zapał. Gdy na przykład na próbę przyszły tylko cztery osoby (ci, którzy byli na każdej próbie, lecz nie wszystko mają według mnie dobrze wyćwiczone), to on nie chcę robic prób. Ja mu mówię, że przynajmniej oni się podszkolą. Pamiętam też dwie próby, które zakończyły się niepowodzeniem. Było to spowodowane oczywiście zachowaniem aktorów. Nikogo nie posłuchali (nawet nauczycielki). Na jednej z ostatnich prób podjęliśmy decyzję, że Ci którzy nie chodzili na próby, po prostu nie wystąpią. Brakuje nam teraz dwóch aktorów. Prosiłbym Cię o radę, jakich aktorów wybrać (mamy niecałe dwa tygodnie do występu).

PS: W naszym przedstawieniu jest scena bitwy (przedstawienie to opowiada o życiu Mieszka I i czasach w których żył). Zależy nam, aby ta scena była bezpieczna. Dobieraliśmy wszystkich aktorów głównie pod takie cechy jak: spokój, opanowanie i zrównoważenie.
komentarz 2 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Nie wiem czy macie jakikolwiek wybór, jeśli to wygląda tak, jak opisujesz… Brałbym każdego chętnego i zobaczył czy się sprawdza. W ostateczności dociąłbym scenariusz tak, żeby te dwie osoby były niepotrzebne lub ktoś mógł przejąć ich role
komentarz 2 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Problem jest taki, że nie da się w żaden sposób skrócić tego scenariuszu. Chętnych tez nie ma zbyt wielu. Mamy już co prawda kilku wypatrzonych, lecz każdy z nich ma kilka dosyć istotnych wad. Jednego wczoraj pytałem, czy wziąłby udział, lecz on odmówił. Pozostali mają taką cechę, że nie są do końca spokojni i wszystko zależy od dnia.
komentarz 2 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Heh - chyba będziecie jednak zmuszeni z nimi pracować…
komentarz 2 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Jeśli się zgodzą, to tak. Jest taki problem, że większość upatrzonych aktorów jest w gimnazjum i ciężko jest znaleść odpowiedni termin, który pasowałby dla wszystkich aktorów. Będziemy chyba jednak zmuszeni popracować z nimi. Jutro organizujemy próbę.

PS.: Próbowaliśmy na lekcjach i tylko raz się udało (była to ostatnia próba). Większość aktorów (klasa 4) udali się już do domów i nijak nie można było ch zatrzymać (próbę robiliśmy na lekcji 6). Po za tym nauczycielka była zajęta i w rezultacie zwolniliśmy tylko jedą osobę (miało to sens, gdyż ta osoba była tylko na dwóch próbach).
+2 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)

Poza programowaniem, to Reverse Engeniering i bezpieczeństwo IT. cheeky

W sumie, to lubię też matematykę i fizykę.

+2 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
Hmm...Ja od jakichś 8 miesięcy uprawiam kalistenikę na przemian z siłownią. Oprócz tego oczywiście od zawsze moją pasją była piłka w każdym wydaniu - szczególnie nożna i siatkówka - za wyjątkiem kosza. Miałem też moment, gdzie ponad rok tańczyłem, jeśli mogę tak to ująć i do dzisiaj zostały mi podrygi na parkiecie. Poza tym w wolnym czasie lubię przeczytać dobrą książkę.

Jak widać informatyk nie musi być wyposażonym we flanelową koszulę nudziarzem. Też was irytuje ten stereotyp?
komentarz 3 czerwca 2015 przez adamsawicki Bywalec (2,260 p.)
Też uprawiam kalistenikę :-D Pozdro!
+2 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez M4tthew Gaduła (4,480 p.)
piszę sobie stronki, projektuję grafikę a w wolnym czasie grzebie w androidzie :)
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Słaby film, słaba książka.
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
I pani Sylwia z tego programu :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)

seriously ????????

komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ten ryj mnie rozwala :D
komentarz 2 czerwca 2015 przez niezalogowany
E! Proszę nie ryj, to jest najlepszy aktor łączący komedię z Kung-fu: TOŻ TO JEST JACKIE CHAN! :P
komentarz 2 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja wiem kto to jest, tylko mówię, że ta mina(czyli ryj) mnie rozśmiesza xD
komentarz 2 czerwca 2015 przez niezalogowany
No wiem, zarąbisty mem (oglądałem dużo większość filmów z Jackie Chanem, chociaż tego nie kojarzę :|), ale mówię, że to tak brzydko mówić ryj, o tak zarąbistym aktorze... No dobra, wiem, sam tak mówię :D A ty masz jakichś ulubionych aktorów?
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
ZADANKA ZADANKA ZADANKA
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Wspólna pasja tudzież praca, nie oznacza podobieństwa do kogoś. Ale tak to bieganie (zmuszam się ale trzeba coś ćwiczyć), dobra muzyka, dobry serial bądź film, IT security i zdecydowanie psychologia i behawiorystyka, sztuka nowoczesna, grafika, amatorskie filmy dla rozluźnienia elektronika: arduino, mikrokontrolery :) A jak mi się znudzi to wszystko to wtedy  jakiś wyjazd daleko od ludzi i miejsca zamieszkania :)
+1 głos
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Arsetus Gaduła (4,760 p.)
edycja 2 czerwca 2015 przez Arsetus
Ja bardzo lubię majsterkowanie, rzeźbienie w drewnie, można powiedzieć że ja się z nożykiem i kawałkiem drewna nie rozstaję. Poza tym lubię ogladać anime i czytać mangę. OTAKU Power.

Lubię jeszcze słuchać muzyki ( Rock, Dubstep, Nightcore ), oraz grać w gry z nimi związane, np. Audiosurf, Osu!

Pozdro
+1 głos
odpowiedź 3 czerwca 2015 przez TomWaw.IT Użytkownik (920 p.)

Moja największą pasją jest muzyka, a konkretnie gra na instrumentach :)

I choć nie chodziłem nigdy do szkoły muzycznej ani na prywatne lekcje, nauczyłem się grać na gitarze akustycznej i elektrycznej oraz pianinie.

Przy tym najlepiej się odprężam po godzinach przed monitorem a zarazem niesmowicie rozwija to kreatywne myślenie.

Polecam wszystkim !!!

ps. nie dajcie sobie wmówić że trzeba mieć talent..

duży zapał i troche pracy to wszystko, by zagrac swój ulubiony kawałek na dowolnym instrumencie :)

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Lubię sport, matematykę, gry na pegasusa.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez NeroTestero Gaduła (3,240 p.)

"Zadaje to pytanie aby dowiedziec sie czym interesują sie ludzie podobni do mnie" hah hah dobre!

Nie, a tak na serio no to pakowanie na siłce,  gry(rpg'i i ostatnio cs) i oczywiście polityka!

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Łooo panie - długo by wymieniać... Ale te najważniejsze: socjologia, ekonomia, fotografia, sci-fi.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Programowanie pilka nozna gry komputerowe
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

Gra na gitarze, ksiązki(głównie fantastyka i post apo), trochę strzelectwo i astronomia laugh

0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)

 

  • Sztuki walki - głownie BJJ
  • Dietetyka
  • Metody treningowe 
  • LD
  • Polityka
  • I pare innych
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Moimi zainteresowaniami są Historia, Matematyka, Chemia, Fizyka, Biologia, muzyka i polonistyka.
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez sh1nen Obywatel (1,570 p.)
cardistry coś jak yoyo tylko kartami( mało kto w Polsce narazie się tym interesuje ), gra na gitarze , fotografia i obróbka video :)
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez niezalogowany
No, powiedzmy że sport (bardzo lubię sobie pograć w nogę, ale nie mówię, że to pięknie potrafię ;)), a poza tym to znam powyżej 100 magicznych sztuczek (Dynamo mnie do tego zachęcił, teraz mogę zniknąć pieniążka :3) i uczę się w domu, tak nieprofesjonalnie Kung-fu (do czego z kolei mnie zachęcił Jackie Chan, uwielbiam jego filmy ;)).
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
Nie wiem czy do was pasuje. Nienawidze matematyki za to kocham kibicować i grać w piłke nożną.Oczywiscie samochody DH po lasach i te sprawy :) Jestem taki inny :v Jedyne co trawie w szkole to hisotria :)
komentarz 2 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Ja też bardzo lubie historię. Niewielu jest takich którzy ją lubią, choć nie wiem z jakiego powodu. Odkąd mam historię w szkole, nigdy nie przeszkadzały mi daty i nazwiska. Historia jest bardzo ciekawą nauką. Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2015 przez Vinite Początkujący (400 p.)
Hmm...literatura i psychologia. No, pomijając gry oczywiście XD
komentarz 8 lutego 2023 przez Markus90 Nowicjusz (100 p.)
Uwielbiam nurkować, wtedy najlepiej wypoczywam

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 864 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2016 w Offtop przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 198 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 2,078 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Offtop przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...