• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Android Firebase Database

Object Storage Arubacloud
0 głosów
540 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2017 w Java przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)

Witam, tworzę pewien projekt na studiach. Aplikacja zbierająca dane ankietowe i wyliczająca/przedstawiająca statystyki. Mam już gotową apkę która działa na listach jednak chciałem użyć bazy danych z firebase, co stało się dość problematyczne boo siedzę nad tym już bardzo długo. Może mógłby ktoś podsunąć rozwiązanie, podrzucam link do apki na GitHub ewentualnie mogę jakoś się odwdzięczyć za pomoc

 

github: https://github.com/PoProstuTomasz/Licencjat

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Powiedz najpierw na czym polega problem żeby było wiadomo czego szukać.
komentarz 29 maja 2017 przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)
Głównie na odczytaniu z bazy ( jest też mały problem z modyfikacją), testowo próbowałem odczytac listę intów i wszystko działa jednak jeśli czytam określony przeze mnie model danych dostaję tylko tak jakby adresy? wszystkich pozycji typu @Danebaza345532 a kiedy próbuję na nich operować kompilator zwraca błąd że są nullowymi wartościami, kiedy czytam pojedyńczo już jest okej
komentarz 29 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Powiedz jeszcze w którym to pliku i najlepiej jakbyś wrzucił Logi
komentarz 29 maja 2017 przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)
MenuActivity.java próbowałem czytać na kilka sposobów, teść w zakomentowanym kodzie
komentarz 29 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Skopiuj z logcata co ci pisze po błędzie (ten tekst na czerwono)
komentarz 29 maja 2017 przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)
Sęk w tym, że nie w obecnym kodzie błędów, albo nie czyta danych albo błędnie je podstawia.
Błąd że wartości sa nullowe wyskoczył mi tylko kiedy testowo próbowałem coś operować na nich
komentarz 29 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Dalej nie wiem czego szukać, za mało informacji. Co próbowałeś czytać i w którym miejscu w kodzie to jest, co powinno ci wyczytać a co wyczytuje, gdzie próbujesz coś zapisać, co powinno zapisać, a co zapisuje.
komentarz 29 maja 2017 przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)

Próbuję czytać dane z ankiety, wrzucone do bazy pod nr pytań

 Chcę to czytać przy starcie aplikacji,w głównej aktywności i po każdym wypełnieniu ankiety modyfikować. Mam klasę dla danych z bazy, i kiedy chcę czytać taki obiekt to mi go nie czyta. Ale kiedy podam dokładną ścieżkę do np nr pytania 1 i czytam jednego inta np. iloscA to wtedy udaje się wziąc tą wartośc z bazy

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Java przez fipooo Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2017 w Java przez fipooo Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 192 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Lampards Obywatel (1,130 p.)

92,638 zapytań

141,514 odpowiedzi

319,901 komentarzy

62,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...