• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Porady co do kursów C++.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
376 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2015 w C i C++ przez Krzysiek Rojowski Obywatel (1,110 p.)
Robię kursy C++ na youtube.Narazie jest jeden odcinek ale mam nadzieje że jak dobrze pójdzie to będzie cała seria.Sprawdźcie czy mniej więcej dobrze to wygląda i czy dobrze wyjaśniam.

link:https://www.youtube.com/watch?v=nEGYNb8gzmg

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez niezalogowany
Plączesz się niemiłosiernie. I... Odnoszę wrażenie, że nie do końca rozumiesz o czym mówisz. Fajnie, że w ogóle z taką inicjatywą wyszedłeś, ale albo przygotuj się dobrze do każdego odcinka, albo opanuj konkretnie materiał, który omawiasz ;)
komentarz 31 maja 2015 przez Krzysiek Rojowski Obywatel (1,110 p.)
Aha dziękuje postaram sie poprawić w następnym odcinku :)
0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
Fajnie że to robisz. Nie jest łatwo.

Ale,  gdybym  rozpoczynał naukę , to miałbym problem aby zrozumiec ten kurs..

Trochę chaosu i  jak na pierwszy odcinek  - to brak przynajmniej krótkiej informacji o języku, strukturze i środowisku..

ale brawo za chęci
komentarz 31 maja 2015 przez Krzysiek Rojowski Obywatel (1,110 p.)
Rozumiem.Tak naprawdę to robię te odcinki żeby innym osobom było łatwiej ten język zrozumieć ale jak widze to bardziej przeszkadzam niż pomagam :).Ale dziękuję za pomocne słowa.Postaram się poprawić:).
komentarz 31 maja 2015 przez subterras Użytkownik (680 p.)
Na pewno nie przeszkadzasz, każdy może się od ciebie czegoś nauczyć, kwestia tego byś ty sprawił by było tego jak najwięcej i by było to dobrze zrozumiane :)
0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez Anonim Mądrala (6,000 p.)
Jest w miarę ok, ale nie wiem po co to sample logo.
komentarz 31 maja 2015 przez Krzysiek Rojowski Obywatel (1,110 p.)
To jest znak wodny programu do nagrywania :).Potem spróbuje się go pozbyć.
komentarz 31 maja 2015 przez Anonim Mądrala (6,000 p.)
Ja korzystam z bandicama i tego nie mam.
komentarz 31 maja 2015 przez Krzysiek Rojowski Obywatel (1,110 p.)
Aha to popatrze bo moze to jest błąd systemu albo cos nwm ale dzieki na informacje :).
0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez subterras Użytkownik (680 p.)
Przygotuj się lepiej do odcinka żebyś wiedział o czym masz powiedzieć, więcej ważnych informacji i na spokojnie :P I kręć, z czasem będzie coraz lepiej. Powodzenia !
0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Pomysł fajny, co prawda jest dużo takich kursów, ale ucząc innych, utrwalasz swoją wiedzę. Mam pewne zastrzeżenia:

  • Przygotuj sie dobrze do każdego odcinka, staraj się nie jąkać, nie mówić "yyyyyyyyy...", "eee..."
  • Mów tylko to co potrzebne i nie mrucz za dużo pod nosem :)
  • Pamiętaj, że możesz robić ujęcia. Nagrywaj fragmenty np 3minutowe, wybierz te, które wyszły ci najlepiej a potem sklej je w całość.
  • Rób różne schematy i staraj się dokładnie wytłumaczyć dane zagadnienie, nie tylko pobieżnie

Pozdrawiam!

P.S. Tak sobie oglądam i radzę ci nagrać jeszcze raz odcinek. Sam przygotuj sobie czym jest int main i zapisz to ładnie, a później przeczytaj, bo na końcu nikt tego nie zrozumie - "eee, to jest funkcja main". To jest pierwszy odcinek, nie wszyscy wiedzą co to funkcja :)

Sorki za krytykę, ale powinno być jej jak najwięcej, gdyż może zmienić sposób myślenia. Ja usłyszałem, że moja strona jest najbrzydszą w historii bootstrapa, zmieniłem jej wygląd i teraz sam się zastanawiam jak mogłem taką mieć :) Pozdrawiam :)

0 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Dosyć dobrze zrobiony odcinek. Postaraj sie tylko przygotować do każdego odcinka, abyś się nie zacinał w trakcie. Gratuluję jednak, że podjąłeś trud nagrywania kursu c++.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 84 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2021 w Java przez Sneaky4Coding Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2016 w C i C++ przez Daaa22 Dyskutant (8,250 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 1,064 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...