• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Unity - Animacje [Podstawy][Problem]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
188 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2017 w C# przez CZaro Nowicjusz (140 p.)
zmienione kategorie 26 kwietnia 2017 przez draghan
Witam.

Od 2 tygodni bawie się w Unity i pisze proste skrypty staram sie oswoić ze środowiskiem i stworzyć swoją pierwszą "banalną" grę i natknąłem się na pewien problem. Mianowicie stworzyłem trochę animacji prostych w Blenderze i testuje je w Unity i teraz chciałbym zrobić taki system aby postać 3D poruszała górną część ciała w zależności od tego w jakie miejsce patrzę. Problem jest takie że mam ustawioną animacje w Animatorze IDLE przez co postać cały czas wykonuje tą animacje i teraz nie mogę poruszyć górną częścią ciała ( w skrypcie ) przez tą animacje ( IDLE ). Zastanawiam się jak rozwiązać ten problem czy wykonać cały skrypt animacji czy jest jakieś inne prostrze wyjście wraz z animatorem. Może da się wykonywać animacje IDLE np oddychanie w kolko i jednocześnie poruszyć ciałem w lewo lub prawo.
komentarz 25 kwietnia 2017 przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,290 p.)
Dużo łatwije imo znaleźć Ci będzie odpowiedź w dziale C#, a nie C/C++ - ja np jak chce poudzielać odpowiedzi to wchodzę w dział C/C++ - ktoś kto zna Unity może mięc podobnie ;)

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2017 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Pokaż skrypt.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 209 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2017 w C# przez radzio31 Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 276 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w Grafika i multimedia przez RAD Obywatel (1,810 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 470 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2017 w OpenGL, Unity przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...