• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Software Developer C# (.NET)

0 głosów
84 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia w Ogłoszenia, zlecenia przez Pacek Nowicjusz (160 p.)

Witam Wszystkich serdecznie,

szukam specjalisty z krwi i kości, kreatora, osoby która myśli kreatywnie, nie zapomniała podstaw programowania (algorytmy, macierze) i chciałaby być częścią polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy oraz mieć realny wpływ na jakość produktu końcowego. Poniżej kilka słów na temat Klienta którego reprezentuje.

Głośno zrobiło się o nich, gdy jako pierwsza polska firma pozyskali 180 tysięcy dolarów w kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Jeszcze głośniej - gdy zdobyli kontrakt od Della i 6 milionów złotych od inwestorów, którzy kupili ich obligacje. A wszystko to w ciągu dwóch lat. Zortrax - firma zajmująca się produkcją półprofesjonalnych drukarek 3d - istnieje zresztą niewiele dłużej.

Jest to bez wątpienia kolejny (po produktach firmy CD Projekt) wybitny, rodzimy produkt eksportowy. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie w nowoczesnym biurze, które podkreśla innowacyjny charakter marki i pozwala utrzymać jej dalszy, dynamiczny rozwój. Dedykowane pokoje do drukowania 3D, większa powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, przestronne powierzchnie magazynowe i spektakularny showroom – wszystko to w nowoczesnej aranżacji o wysmakowanym designie. Co istotne, architektura budynku doskonale oddaje innowacyjny charakter marki, stanowiąc połączenie industrializmu ze stylowym wzornictwem.

Jako osoba reprezentująca firmę Zortrax szukam dla nich Software Developera ze znajomością języka C# (.NET framework), narzędzi i praktyk programistycznych (np. Visual Studio, GIT, Code Review, Continuous Integration and Delivery). Mile widziana jest znajomość TDD, Unity 3D, DirectX, OpenGL, OpenCL oraz znajomość innych języków programowania np. Python, Ruby, PHP.

Zespół składa się obecnie z 7 koderów na czele ze Scrum Masterem, który pełni jednocześnie funkcję Kierownika Działu. Kierownik wywodzi się ze struktur wewnętrznych, więc jest na bieżącą zaangażowany z codzienną pracę zespołu. Cały dział podpięty jest pod Product Department, który kompleksowo pracuję nad wyglądem i funkcjonalnością produktu (Drukarka + oprogramowanie do niej).

Uprzejmie proszę o pozostawienie numeru telefonu ewentualnie adresu e-mail (jeżeli wolicie korespondencje). Chciałbym przekazać więcej informacji na temat samej pracy w firmie oraz tego co Zortrax może zaoferować. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, iż sam Olsztyn (miasto w którym znajduje się siedziba firmy) jest urokliwym miejscem w które zdecydowanie może stać się ostoja spokoju i kreatywnej pracy.

Dla osób z doświadczeniem i wybitną wiedzą możliwość pracy zdalnej oraz negocjacji warunków współpracy.
Ogłoszenie dla osób z oczekiwaniami finansowymi z przedziału 3 000 - 10 000 netto (Umowa o Pracę, B2B). 
Firma może pomóc w sprawach relokacyjnych związanych z przeprowadzką do Olsztyna.

Moje dane kontaktowe:

Pacek Damian
tel: 534 999 470
e:mail: : dpacek@sigmarpoland.pl

komentarz 21 kwietnia przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,610 p.)
Za duzo wody

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia przez Pacek Nowicjusz (160 p.)
Nie podchodź do tej oferty od tej strony. Informacje które tutaj zamieściłem nie są wyssane z palca. Nie szukam osoby do pracy w "programistycznym call centre". Nie szukam przypadkowych osób z napompowanym CV. Nie szukam osób które podczas weryfikowania ich umiejętności odpadają przy podstawach wiedzy akademickiej. Oferta skierowana jest do osób, które realnie myślą o tym aby stać się częścią czegoś ambitnego i dużego. Czy za dużo wody? To kwestia podejścia do tematu - mogłem opisać całość w kilku zdaniach to fakt, ale wtedy nie przekazałbym tego co chciałem. No offence ;)

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 130 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 145 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia w Ogłoszenia, zlecenia przez robertbosch Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt

42,361 zapytań

81,636 odpowiedzi

162,024 komentarzy

20,287 pasjonatów

Przeglądających: 104
Pasjonatów: 2 Gości: 102

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...