• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Software Developer C# (.NET)

Staż IT w Comarch
0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Pacek Nowicjusz (160 p.)

Witam Wszystkich serdecznie,

szukam specjalisty z krwi i kości, kreatora, osoby która myśli kreatywnie, nie zapomniała podstaw programowania (algorytmy, macierze) i chciałaby być częścią polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy oraz mieć realny wpływ na jakość produktu końcowego. Poniżej kilka słów na temat Klienta którego reprezentuje.

Głośno zrobiło się o nich, gdy jako pierwsza polska firma pozyskali 180 tysięcy dolarów w kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Jeszcze głośniej - gdy zdobyli kontrakt od Della i 6 milionów złotych od inwestorów, którzy kupili ich obligacje. A wszystko to w ciągu dwóch lat. Zortrax - firma zajmująca się produkcją półprofesjonalnych drukarek 3d - istnieje zresztą niewiele dłużej.

Jest to bez wątpienia kolejny (po produktach firmy CD Projekt) wybitny, rodzimy produkt eksportowy. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie w nowoczesnym biurze, które podkreśla innowacyjny charakter marki i pozwala utrzymać jej dalszy, dynamiczny rozwój. Dedykowane pokoje do drukowania 3D, większa powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, przestronne powierzchnie magazynowe i spektakularny showroom – wszystko to w nowoczesnej aranżacji o wysmakowanym designie. Co istotne, architektura budynku doskonale oddaje innowacyjny charakter marki, stanowiąc połączenie industrializmu ze stylowym wzornictwem.

Jako osoba reprezentująca firmę Zortrax szukam dla nich Software Developera ze znajomością języka C# (.NET framework), narzędzi i praktyk programistycznych (np. Visual Studio, GIT, Code Review, Continuous Integration and Delivery). Mile widziana jest znajomość TDD, Unity 3D, DirectX, OpenGL, OpenCL oraz znajomość innych języków programowania np. Python, Ruby, PHP.

Zespół składa się obecnie z 7 koderów na czele ze Scrum Masterem, który pełni jednocześnie funkcję Kierownika Działu. Kierownik wywodzi się ze struktur wewnętrznych, więc jest na bieżącą zaangażowany z codzienną pracę zespołu. Cały dział podpięty jest pod Product Department, który kompleksowo pracuję nad wyglądem i funkcjonalnością produktu (Drukarka + oprogramowanie do niej).

Uprzejmie proszę o pozostawienie numeru telefonu ewentualnie adresu e-mail (jeżeli wolicie korespondencje). Chciałbym przekazać więcej informacji na temat samej pracy w firmie oraz tego co Zortrax może zaoferować. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, iż sam Olsztyn (miasto w którym znajduje się siedziba firmy) jest urokliwym miejscem w które zdecydowanie może stać się ostoja spokoju i kreatywnej pracy.

Dla osób z doświadczeniem i wybitną wiedzą możliwość pracy zdalnej oraz negocjacji warunków współpracy.
Ogłoszenie dla osób z oczekiwaniami finansowymi z przedziału 3 000 - 10 000 netto (Umowa o Pracę, B2B). 
Firma może pomóc w sprawach relokacyjnych związanych z przeprowadzką do Olsztyna.

Moje dane kontaktowe:

Pacek Damian
tel: 534 999 470
e:mail: : dpacek@sigmarpoland.pl

komentarz 21 kwietnia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,580 p.)
Za duzo wody

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2017 przez Pacek Nowicjusz (160 p.)
Nie podchodź do tej oferty od tej strony. Informacje które tutaj zamieściłem nie są wyssane z palca. Nie szukam osoby do pracy w "programistycznym call centre". Nie szukam przypadkowych osób z napompowanym CV. Nie szukam osób które podczas weryfikowania ich umiejętności odpadają przy podstawach wiedzy akademickiej. Oferta skierowana jest do osób, które realnie myślą o tym aby stać się częścią czegoś ambitnego i dużego. Czy za dużo wody? To kwestia podejścia do tematu - mogłem opisać całość w kilku zdaniach to fakt, ale wtedy nie przekazałbym tego co chciałem. No offence ;)

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 143 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w C i C++ przez Martynam Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez robertbosch Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 83 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

48,520 zapytań

90,114 odpowiedzi

181,385 komentarzy

23,478 pasjonatów

Przeglądających: 109
Pasjonatów: 0 Gości: 109

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...