• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ankieta dotycząca użytkowanego oprogramowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
748 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Zychu Użytkownik (710 p.)
Poniżej znajduje się link do ankiety jeżeli ktoś jest chętny zapraszam do jej uzupełnienia.

https://goo.gl/forms/4lxfpNkSddGc2hOy2
2
komentarz 19 kwietnia 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Jak dla mnie mała wtopa. ;)

1
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A ja chciałbym z ciekawości zapytać jaki jest cel tej ankiety, po co Ci takie dane?

Sądzę po prostu że prosząc innych warto byłoby powiedzieć po co i dla kogo robisz coś takiego.
1
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Zychu Użytkownik (710 p.)
Otóż do szkoły potrzebne mi to jest na projekt.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Zychu Użytkownik (710 p.)
To nie wtopa tylko w Formularzach Google nie było innej opcji edycji ankiety.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez niezalogowany

Wtopa #2.

komentarz 19 kwietnia 2017 przez Zychu Użytkownik (710 p.)
Co tu jest wtopą?
komentarz 19 kwietnia 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)
E tam, przejmujesz się, Zychu. ;) Pewnie chodzi o to, że nie ma odpowiedzi "inne", w razie gdyby ktoś nie korzystał z wymienionego oprogramowania. Ale jeśli to ma być ankieta na projekt do szkoły, to pal to licho. Gorzej gdyby miało to posłużyć do czegoś bardziej wymagającego, np. do pracy inżynierskiej / magisterskiej / w celu zbadania potrzeb rynkowych.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Zychu Użytkownik (710 p.)
To jest tylko na projekt do szkoły. Także jakoś bardzo szczegółowo się nad tym nie rozczulałem. Poza tym opcja inne została już dodana.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 117 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...