• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

która myszka najlepsza do ~100 zł.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
199 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
edycja 13 kwietnia 2017 przez jankustosz1

Witam. Pytanie takie jak w temacie. Większość tego typu pytań na różnych forach jest już przestarzała, więc możecie pierwsze popatrzeć na datę pytania jakbyście jakiś link podesłali. Patrzę tylko na optyczne, z sensorem Avago.

Na początku myślałem nad A4 Tech Bloody V8m, ale ma podobno słaby sensor. Najlepszy stosunek jakości do ceny daje chyba właśnie ta firma, więc poszukałem innych i teraz mam trudny wybór. myszki tego producenta

Myślę nad takimi: T60, T70, N50, A60, A70, A90, A91(Jeżli ma sensor Avago bo nie pisze)

Jeszcze jedno pytanie. T70, i inne z zerem na końcu to to samo co T7, i inne bez zera?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2017 przez Damian67114 Początkujący (250 p.)
Bloody A90 będzie najlepszym wyborem. Przez długi czas używałem poprzedniczki, która dużo się nie różni czyli A9 i byłem bardzo zadowolony, a poza tym obie mają/miały dobre recenzje.

Patrząc na przykład A9 oraz A90, to wydaje mi się(ale nie jestem pewien), iż wersje z dodatkowym zerem są po prostu nowszymi odsłonami danego produktu w przypadku tej firmy.
komentarz 14 kwietnia 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Nie jestem do końca przekonany do tego A90 bo w porównaniu z pozostałymi, jest podobno mniejsze i nie mieści się na niej całą dłoń. To prawda?
komentarz 14 kwietnia 2017 przez Damian67114 Początkujący (250 p.)
Poczytaj i podaj więcej informacji:

http://www.test-gear.pl/dobor-myszki-i-podkladki/
komentarz 14 kwietnia 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Już to czytałem. Chwyt palm grip jakbyś chciał wiedzieć.

A co powiesz na temat wielkości tej myszki którą kupiłeś?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 375 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 531 wizyt
pytanie zadane 9 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
+2 głosów
5 odpowiedzi 356 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...