• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy tytuł finalisty coś daje?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez zmiennoimienny Mądrala (5,540 p.)
Witam
Tak się składa że jestem obecnie w klasie maturalnej i mam parę konkursów za sobą.
Niestety w żadnym nie udało mi się uzyskać tytułu laureata, jedynie finalisty.

Konkursy w których zdobyłem tytuł finalisty:
Dwukrotnie w konkursie PING: wiping.pl
Raz w konkursie "Wygraj Indeks" z fizyki: http://ftims.pg.edu.pl/wygraj-indeks

Jako że planuje dalej studiować, kieruje do was pytanie:
Czy tytuł finalisty daje mi coś jeżeli chodzi o nabór na studia? Czy uczelnie patrzą na to że ktoś brał udział i dostał się do finału w jakiś ogólnopolskich konkursach?
Pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Wątpie czy biorą...bo jak ja studiowałem nie tak znowu dawno to liczyły sie wyniki matury jedynie...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 233 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2015 w C i C++ przez Pascal Bywalec (2,720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 568 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 441 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez eskaboy Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...