• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Walidacja formuarzy - jQueryValidation

Object Storage Arubacloud
0 głosów
162 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2017 w JavaScript przez Adam Klepacz Początkujący (440 p.)
edycja 21 marca 2017 przez Adam Klepacz

Witam was serdecznie, 

od kilku miesięczy uczę się technologi front-endowych. Mianowicie zacząłem sobie robić zadania z fejsbukowej grupy WeeklyWebDev Challange i zrobiłem zadanie pierwsze.  Polega ono w skrócie na zakodzeniu layoutu wg podanego psd. w html i css. Postanowiłem, że aby wykorzystać jakoś nabytą wiedzę w js/jquerry dodam walidację formularzy do zakodzonego projektu. Dodałem walidacje za pomocą wtyczki jquery validation. 

 

Udało mi się przeprowadzić walidację wszystkich formularzy przy użyciu funkcji each() oraz validation() z biblioteki jquerry.  
Ale chcę także przeprowadzić walidację checkboxu w formularzu pierwszym. Problem w tym że oryginalny chebox ma przypisaną wartość display none ponieważ jest zastąpiony przez element <span> po to by ładnie go obstylować. I przez to wtyczka validate nie wyświetla komunikatu po naciśnięciu buttonu SUBMIT. 

Jak rozwiązać te sprawę żeby komunikat walidacyjny sie wyświetlał ?? Jakieś pomysły. 


 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,361 wizyt
pytanie zadane 21 października 2018 w JavaScript przez DinapeS Początkujący (350 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,011 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w JavaScript przez Sobol3k Użytkownik (690 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 10,613 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2017 w JavaScript przez Michał_Warmuz Mądrala (5,830 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...