• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobry chat box na jakimś prostym forum

Object Storage Arubacloud
0 głosów
278 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2017 w Inne języki przez lalanablanalala Bywalec (2,090 p.)

Witam, potrzebuję dobrego chatbox na którym admin mógłby bez znajomości webmastera dokonywać zmian takich jak kasowanie wiadomości lub ich edytowanie. Obecnie korzystam z zwykłego chatu na który nie da się zalogować zatem każdy może sb popisać... Chat zwykły z lnrap Podoba mi się on pod tym względem że posiada w sobie kolor nikcu który da się zmienić i przetwarza linki z YT oraz pokazuje od razu zdjęcia. A wady to na bank brak archiwum i ładowanie wszystkiego na raz... 

Domyślam się że ciężko o sam chat, który posiada takie opcje bez podłączenia go do jakiegoś skryptu forum. Widziałem na stronie O tej podpięty chatbox pod forum phpbb3. Jednak tak rozbudowanego gotowego skryptu chyba nie znajdę... z tego co wiem jest dostępny zwykły chatbox O taki na którym brak przetwarzania zdjęć i linków... Też nie testowałem jeszcze swoich mozliwosci z proba instalowania go na któras wersie skryptu phpbb3, ale z samym skryptem miałem już kontakt :p 

Czy pod inne forumowe skrypty są jakieś lepsze darmowe chaty? Czy przerobienie pozniej forum w ten sposób że jego rozmiar zamknalby się do 400px szerokości aby było zawarte na nim wylacznie logowanie/rejestracja i sam chat będzie trudnym zadaniem? Przyznam się że mało znam się na edytowaniu wielkich plików CSS, gdzie nie ma opcji display flex :p 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 marca 2017 przez lalanablanalala Bywalec (2,090 p.)
Proszę o pomoc
komentarz 15 marca 2017 przez lalanablanalala Bywalec (2,090 p.)
Proszę o pomoc osoby która jest obeznana z tematem....

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
+35 głosów
5 odpowiedzi 1,336 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w Sprawy forum przez Arkadiusz Waluk Ekspert (288,330 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2016 w Inne języki przez Marcin Klimek Nowicjusz (120 p.)

92,755 zapytań

141,676 odpowiedzi

320,412 komentarzy

62,100 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...