• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor do programowania i gier do 700zł propozycja

Object Storage Arubacloud
0 głosów
291 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Anoonymous Obywatel (1,560 p.)
Witam, zastanawiam się nad zakupem monitora służącego do codziennego użytkowania - programowanie, filmy, gry...

Moim typem jest iiyama XU2390HS-B1 oraz tańszy Samsung LS24F350FHUXEN, który monitor będzie lepszy? Jeśli chodzi o programowanie to z tym problemu nie mam, bo obydwa spiszą się dobrze, jednak zastanawia się czy w grach będą równie dobrze działać (zwłaszcza iiyama, która spodobała mi się najbardziej). Miał ktoś styczność z tą iiyama? Czy są jeszcze jakieś monitory w tej cenie godne uwagi?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 marca 2017 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
iiyama ma lepsze kolory ,ale za to wolniejszy czas reakcji. Co do inny monitorów to proponuje zobaczyć monitory firmy benq lub https://www.morele.net/monitor-aoc-g2260vwq6-gaming-818071/
komentarz 12 marca 2017 przez Anoonymous Obywatel (1,560 p.)
Masz na myśli ms podane przez producenta? Z tego co słyszałe to nie warto zwracać na nie aż tak uwagę bo są mocno przekłaane i może się okazać, że monitor z np. 6ms będzie szybszy od tego z 2ms... Jednak jak to wygląda, że smużeniem i tego typu efektami

Co do tego AOC to niestety ale TN odpada, jestem bardziej niedzielnym graczem i bardziej zależy mi na kolorach
komentarz 12 marca 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Osobiście mam tego AOCa i polecam. Kolory są dość żywe i mam też porównanie z samsungiem jednym bo mam 2 monitory dla ułatwienia pracy.
0 głosów
odpowiedź 12 marca 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
LG 25' ten 21:9 dobry.
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
Oba podane przez ciebie moniory sa dobre. Jeżeli masz kartę graficzną od AMD to wez Samsung Fhuxen, bo ma FreeSync

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez keBAB333 Nowicjusz (220 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Ibisz Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 164 wizyt
pytanie zadane 21 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez roksek Nowicjusz (240 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...