• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta radeon R9 380x nie działa.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez lupina385 Nowicjusz (120 p.)
Rozwijając temat, po wyczyszczeniu mojego pieca ta właśnie karta (wyciągnąłem ją i potraktowałem sprężonym powietrzem) przestała działać, ale nie do końca bo świecą się światełka na niej ale nie wyświetla obrazu i wiatraczki nie chcą ruszyć. A moje pytanie brzmi: czy to raczej wina złego podpięcia czy coś zepsułem podczas czyszczenia, i czy będę w stanie to naprawić czy wysłać do serwisu?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 marca 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)

Nie zapomniałeś podłączyć dodatkowe zasilanie do karty?

komentarz 11 marca 2017 przez lupina385 Nowicjusz (120 p.)
Podpiąłem do karty zasilanie jeżeli o to chodzi.
komentarz 11 marca 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
Ale sprawdź czy wszystkie pin są w odpowiednich miejscach żaden się nie wysunął

 

P.S. Jest szansa że podczas czyszczenia przeskoczyła mała iskierka z palca czy innego przedmiotu na kartę i się spaliła, ale na spokojnie rozbierz jeszcze raz posprawdzaj, poskładaj zobaczy czy wszystkie kable są włączone i spr jeszcze raz.... jak nie pomoże to weź kartę i podłącz w innym komputerze
komentarz 11 marca 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
P.S. wrzuć kilka zdj. jak to masz podłączone, ogólny rzut kompa może coś więcej się nasunie...
komentarz 11 marca 2017 przez lupina385 Nowicjusz (120 p.)
edycja 13 marca 2017 przez lupina385

 Do innego kompa raczej nie podłącze bo nie mam takowego pod ręką.

komentarz 13 marca 2017 przez lupina385 Nowicjusz (120 p.)
P. S. Zauważyłem że światełka na karcie (nie widać ich za bardzo na zdjęciu) "silent" i "stop" migają w momencie gdy wiatraczki delikatnie drgną, a nie wydaje mi się żeby to były guziki (próbowałem nacisnąć bez widocznego i słyszanego efektu).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 489 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez fotop Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 24 września 2023 w Sprzęt komputerowy przez Sordif Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 369 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...