• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Recovery Windows 10

0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Karol Szy Nowicjusz (160 p.)
Mam netbook z oryginalnie zainstalowanym Windowsem 8. Jakiś czas temu skorzystałem z opcji aktualizacji do Windowsa 10. Chciałbym zrobić recovery systemu i mam pytanie: czy Windows 10 będzie zastąpiony Windowsem 8? Jeśli tak, czy będę miał możliwość aktualizacji do Windowsa 10? /którego już polubiłem/

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 lutego 2017 przez COLD IC3 Nałogowiec (36,940 p.)

Czy Windows 10 będzie zastąpiony Windowsem 8?

Tak

Czy będę miał możliwość aktualizacji do Windowsa 10?

Tak, może nie aktualizacji samej w sobie, ale instalacji. Otóż jeśli miałeś już zainstalowanego Windowsa 10 na komputerze, to możesz go już instalować ile razy chcesz bez podawania klucza licencji. Problem może wystąpić jednak po wymianie płyty głównej. Źródło: komputerswiat.pl

komentarz 19 lutego 2017 przez Karol Szy Nowicjusz (160 p.)
Dzięki
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2018 przez Fegol Początkujący (300 p.)
Z własnego doświadczenia (ale z PC) wiem, że możesz zrobić czystą instalację systemu win 10 i system będzie aktywny.

Aktualnie Microsoft posiada bazę numerów seryjnych płyt głównych na których była aktywowana 10'tka.

dopóki nie wymienisz płyty dopóty będziesz mógł aktywować system 8 i 10.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 134 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez DevNay Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 80 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

67,127 zapytań

114,074 odpowiedzi

241,783 komentarzy

47,030 pasjonatów

Przeglądających: 191
Pasjonatów: 14 Gości: 177

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...