• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odinstalator

Object Storage Arubacloud
0 głosów
184 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
Witam,

ostatnio zainstalowałem program (który jest mi zbędny) i chcę go odinstalować; czy zna ktoś jakiś darmowy odinstalator lub program który umożliwia okres próbny

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
wybrane 11 lutego 2017 przez kon.bed21
 
Najlepsza

CCleaner ma opcje usuwania programów również - jest wersja za free.

M.

komentarz 11 lutego 2017 przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
wielkie wielki THX pomoglo
+1 głos
odpowiedź 11 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Revo Uninstaller (polecam wink)

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie www.revouninstaller.com

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez Benek Szeryf (91,070 p.)
Spróbuj z poziomu panelu sterowania. Takie narzędzia są dostępne zarówno w Linuxie, jak i w Windowsie.
komentarz 11 lutego 2017 przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
ok ale ja tak robie a on mam mnie "w nosie" nic się nie dzieję :(
komentarz 11 lutego 2017 przez Benek Szeryf (91,070 p.)

Zakładam, że używasz Windowsa. Uruchom panel sterowania z dodatkowymi uprawnieniami. Klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz Uruchom jako Administrator. No chyba że to jest jakiś wirus, to może być problem z jego odinstalowaniem. Jeśli jest to normalny program, to innym sposobem jest udanie się do folderu instalatora i znalezienie w nim pliku podpisanego Uninstall.

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
W zależności od systemu operacyjnego możesz spokojnie odinstalować dany program bez konieczności pobierania dodatkowych do tego celu programów.

Jeżeli posiadasz system Windows poszukaj w panelu sterowania (kliknij na ikonkę menu po lewej stronie na dole i tam znajdziesz button panelu). W nim powinieneś mieć Programy (w zależności od wersji systemu- tak czy owak musisz trafić na listę zainstalowanych programów) i tam będziesz miał opcję usunięcia danego programu.
komentarz 11 lutego 2017 przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
ok ale ja tak robie a on mam mnie "w nosie" nic się nie dzieję :(

Nie znaleziono podobnych pytań

92,582 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,666 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...