• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książka do Springa i Hibernate

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,640 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Cześć.

Poszukuję książek do Springa i Hibernate - osobno. Wiem, że jeden wątek już na forum jest i to nawet o podobnej nazwie, jednakowoż wątek ten jest sprzed ponad roku i możliwe że jakieś tytuły nowe doszły. Głównym wymogiem też jest, żeby te książki były dostępne na Helionie, w okazji 2 za 1.  Dobrze by było, żeby ktoś mógł coś o nich powiedzieć, sam natomiast zastanawiam się nad książkami: http://helion.pl/ksiazki/spring-w-akcji-wydanie-iv-craig-walls,sprwa4.htm i http://helion.pl/ksiazki/java-persistence-programowanie-aplikacji-bazodanowych-w-hibernate-wydanie-ii-christian-bauer-gavin-king-gary-gregory,javpe2.htm

Ktoś się zetknął z nimi?

 

Edit: Dobrze by było, jakby te książki nie były w oparciu o .xml tylko temat przerabiany w nich był głównie w Javie

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2017 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
wybrane 11 lutego 2017 przez Aisekai
 
Najlepsza
"Spring w akcji" jest dość solidnie napisana, choć na pewno nie dla kompletnych początkujących. Jeśli masz już jakieś pojęcie, to śmiało mogę polecić.

Pozdrawiam.
komentarz 10 lutego 2017 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
A jeśli nie mam żadnego pojęcia?
komentarz 11 lutego 2017 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Możesz mieć na początku lekkie problemy. Nie poleciłbym jej kompletnym początkującym, nie jest pisana łatym językiem.
1
komentarz 11 lutego 2017 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Nie zamówiłem żadnej książki do Springa jednak, wybrałem sobie Hibernate + Java 8 dla doświadczonych

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,762 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2015 w Inne języki przez thehespe Użytkownik (590 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 580 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez weiss Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2017 w Java przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...