• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Korzystanie z obiektów utworzonych w innym formularzu - Visual Studio 2013

0 głosów
377 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2015 w C i C++ przez Waszek Gaduła (4,130 p.)
Hej Mistrzowie ;)

Małe pytanko. Tworzę aplikację okienkową (C++), składającą się z dwóch oddzielnych formularzy. W jednym z nich tworzę obiekt, który chcę zmodyfikować drugim formularzem. Możecie podpowiedzieć jak to zrobić? :)

Dzięki ;)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
musisz wskazać pełne odwołanie do obiektu :

w Form1

Form2.Obiekt_x   lub ( Form2->Obiekt_x ) zaleznie od deklaracji
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez niezalogowany
Przekaż ten obiekt do drugiego formularza przez referencję (np. w kostruktorze drugiego formularza).
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2015 przez Waszek Gaduła (4,130 p.)
Ok, dzięki panowie, będę próbował ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,499 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 319 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2015 w C# przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,328 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...