• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak pobierać wartości ze <span class> dynamicznie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
426 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2017 w JavaScript przez bogdan11213 Nowicjusz (200 p.)
W jaki sposób pobrać wartości dynamicznie np: co 1s z <span class>...</span> i przypisywać do zmiennej php?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
AJAX, napisz dokładnie co chcesz osiągnąć, będzie łatwiej.
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2017 przez bogdan11213 Nowicjusz (200 p.)
Z zewnętrznego odtwarzacza pobieram czas który, wyświetlany jest w takiej formie <span> 1:11 </span>. Oczywiście w odtwarzaczu się odlicza. I teraz jak np: ten czas przekroczy 3:00 żeby wykonał się skrypt w .php
komentarz 4 lutego 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Dodaj do spana id, w skrypcie JS przy zdarzeniu np. onchange pobierz po tym id jego zawartość i w przypadku przekroczenia tych 3 minut zrób przekierowanie do skryptu PHP albo Ajax, w zależności co ten skrypt ma robić. Lepiej sprawdzić ten czas po stronie klienta i potem wysłać jedno żądanie na serwer, niż robić to co sekundę.
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2017 przez bogdan11213 Nowicjusz (200 p.)

Okej, dzieki odliczanie działa ale mam jeszcze problem.

if (Porownaj(z,zz) )
{
	document.getElementById("ustaw").innerHTML = "koniec"; 
}

Nie wiem czy dobrze pomyślałem robiąc to, że ładuje do id="ustaw"  koniec wtedy kiedy zakończy się odliczanie.
Po prostu teraz chciałbym porównać w .php czy otrzymana wartość to koniec jeżeli tak to ... coś tam. Jakieś pomysły?

 

 

komentarz 4 lutego 2017 przez bogdan11213 Nowicjusz (200 p.)
dobra to już mam zrobione.

Już mnie głowa boli od tego;/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 89 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2016 w JavaScript przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,066 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w JavaScript przez Gucci Gaduła (4,580 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 526 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...